Головна » Новини » РМК

БРАВО УЧНЕВІ! БРАВО ВЧИТЕЛЮ!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 02.08.2017 № 1112 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році» у місті Запоріжжі з 19 березня по 23 березня   проходив  IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади  з інформаційних технологій.

Олімпіада з ІТ була започаткована авторським колективом учителів інформатики м. Дніпро у 2000 році. Статус Державної вона набула у 2012 році. Цей освітній стартап є суто українським, і зараз авторський колектив ініціював проведення Міжнародної олімпіади з інформаційних технологій у 2018-2019 навчальному році в Україні.

Тернопільщину на ІV етапі олімпіади представляли учні: Тимошенко Павло – 11 клас Кременецької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів (учитель Остапчук Лідія Миколаївна) та учень 10 класу Тернопільського технічного ліцею Зубюк Денис  (учитель Мороз Тетяна Ігорівна).

Запоріжжя гостинно, зі щирим серцем, не зважаючи на особливі погодні умови, з увагою та турботою зустріло 26 команд із різних куточків України у складі 86 найрозумніших, найкмітливіших, найдопитливіших, найталановитіших учнів.

Урочистості відкриття проходили на базі комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради.

Справжньою прикрасою відкриття заходу  стали виступи танцювальних та співочих колективів КЗ «Спеціалізована школа-інтернат «Січовий колегіум», вихованців Запорізького обласного центру художньо-естетичної творчості та школи українського рукопашного бою «Спас».

На згадку про Запорізький край всі учасники олімпіади та члени журі отримали пам’ятні сувеніри, які власноруч виготовили учні комунального закладу «Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат «Дивосвіт» Запорізької обласної ради» та комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Січовий колегіум» Запорізької обласної ради».

На учасників олімпіади впродовж трьох днів чекали цікаві випробування та завдання, де вони змогли проявити свою творчість, знання та наполегливість. А оцінювало їх результати  надзвичайно кваліфіковане та досвідчене журі олімпіади, у складі 25 осіб: доценти, кандидати педагогічних та фізико-математичних наук,  завідувачі кафедр та лабораторій закладів вищої освіти України, а також  розробник програмного забезпечення компанії Games.  Центр підтримки Мережних академій CISCO організував для учасників олімпіади майстер-клас на тему «Інтернет речей та світ кібербезпеки».

Учасники олімпіади, окрім участі в напружених денних боях, мали можливість оглянути місто в ході цікавих екскурсій, відчути велич Дніпра та о. Хортиця, могутність ДніпроГЕСу, відвідати музей техніки В.О.Богуслаєва.

І ось після напруженої боротьби – результат.

Учні Тернопільщини з предмету інформаційні технології вибороли призові місця – дипломи ІІІ ступеня кожен у своєму класі. Для Тимошенка Павла, випускника Кременецької загальноосвітньої школим-інтернату І-ІІІ ступенів 2018 року це вже друга цього року Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада  з надзвичайно високим результатом.

Вітаємо призерів та їх наставників.

Розвивайтесь, дерзайте, геніями виростайте.

Будьте першими в науці і високими душею,

Хай талант ваш розквітає під щасливою зорею.

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (26.03.2018)
Переглядів: 157
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: