Головна » Новини » РМК

ДІАГНОСТИКА ЯК ІНСТРУМЕНТ ВИВЧЕННЯ ОСОБИСТОСТІ

21 грудня 2017 року на базі В.Бережецької ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання школи молодого психолога і соціального педагога на тему: «Підготовка та проведення діагностичного дослідження в школі. Діагностичний мінімум. Оформлення протоколу обстеження». Зустріч з молодими працівниками психологічної служби розпочав директор школи Лісничук Михайло Захарович, який презентував роботу В.Бережецької ЗОШ І – ІІІ ст.

Під час засідання молоді фахівці познайомилися з досвідом роботи практичного психолога В.Бережецької ЗОШ І-ІІІ ст. Ксьондзик Оксани  Михайлівни з використання діагностичних досліджень в школі з учнями, педагогами, батьками. У своєму виступі вона відзначила, що шкільна психологічна діагностика спрямована на вирішення завдань розвитку особистості і є основою подальшої ефективної корекційно-розвивальної роботи. Знання і розуміння закономірностей розвитку в дитячому, підлітковому та юначому віці необхідне для побудови змістовної організації педагогічної взаємодії з учнями. Під час презентації розглядалися завдання шкільної психодіагностики, вимоги до проведення діагностичних досліджень у школі, перелік психодіагностичного інструментарію практичного  психолога і соціального педагога, який пройшов експертизу.

Практичний психолог Білокриницької ЗОШ І-ІІІ ст. Колесник Інна Миколаївна ознайомила молодих колег із психологічними тестами для дошкільнят «Моя сім’я»,  «Фантазер», «Подорож» та загальними рекомендаціями щодо проведення психокорекційних заходів. Під час практикуму молоді психологи провели самодіагностику характерологічних особливостей за допомогою «Особистісного опитувальника» Г.Айзенка, за результатами якого мали змогу сформулювати висновок, визначити шляхи корекції та надати рекомендації щодо покращення.

Подарунком для колег стало святкове новорічно-різдвяне привітання учнів  початкової школи В.Бережецької ЗОШ І – ІІІ ст. «Святкування Св. Миколая».

На завершення учасники обмінялися враженнями від засідання та висловили  взаємні побажання щедрого та щасливого Нового року.

Керівник «школи молодого психолога» Колесник І.М., практичний психолог Білокриницької ЗОШ І-ІІІ ст.Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (26.12.2017)
Переглядів: 212
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: