Головна » Новини » РМК

Діти Кременеччини та Сходу разом у світле свято ВЕЛИКОДНЯ!

Є багато свят, які люблять зустрічати українці. Але одним із головних є весняне свято - Великдень. Це світле і добре свято несе з собою віру, надію і любов. У даний час Пасха займає дуже важливе місце в житті багатьох людей. Ми повертаємося до наших витоків, до віри.  

Вже стало доброю традицією для сімей нашого району  приймати дітей зі Сходу. Отже, на виконання доручення голови Кременецької райдержадміністрації №28 від 04.04.2017 року  «Про відпочинок дітей із Донецької області»  з 14 до 17 квітня 2017 року  родини учнів навчальних закладів району любязно приймали у своїх  домівках 18 учнів  Ялтинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області.

Діти прибули на Кременеччину у Страсну П'ятницю.

У суботу, із великим захопленням, брали участь у підготовці до свята, а саме: фарбували крашанки, розписували писанки, адже яйце — це символ весняного відродження природи, зародження життя, продовження роду.

У ніч Воскресіння Христа відвідали  святкові богослужіння (Великодню Службу Божу), святили  паски, яйця та інші страви. Після чого частувалися на багатому  великодньому  столі  - символі небесної радості і вечері Господньої, відчувши родинний затишок сімей Кременеччини. Відпочивши, брали участь у Великодньому дійстві - гаївках. Відвідали визначні місця – памятки архітектури, природи Кременеччини.

У понеділок, вранці, учні відїхали до м. Тернополя, висловлюючи подяку за гостинність, пережиті незабутні враження від святкування.

Відділ освіти Кременецької райдержадміністрації висловлює щиру подяку родинам, що приймали дітей зі Сходу, а саме: Красовської Людмили Василівни (Кременецький ліцей ім. У. Самчука), Мурадіна Василя та Оксани (Кременецька ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів), Слив’юк Раїси Михайлівни, Мельник Ірини Петрівни (Білокриницька ЗОШ І-ІІІ ступенів), Красевич Михайла Олександровича (Великобережецька ЗОШ І-ІІІ ступенів), Чоповської Надії Сергіївни, Чоповського  Анатолія Сергійовича (Дунаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя України О. Капіноса), Нагребельної Інни Сергіївни (Підлісецька ЗОШ І-ІІ ступенів) за вашу доброту та щирість ваших сердець. Зичимо вам Великодних радощів, добра та щастя! Втілення всіх задумів прекрасних. Хай сонцем повниться життя й натхнення, і кожна мить нехай буде благословенна! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор_01 (19.04.2017)
Переглядів: 120
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: