Головна » Новини » РМК

І знову перемога

         Міжнародний мовно-літературний конкурс є вшануванням творчої спадщини видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, щорічно проводиться з метою виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді, майбутньої плеяди літературних митців, розвитку їхнього творчого потенціалу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні і за її межами.

         04 лютого 2017 року відбувся IV (фінальний) етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу. У ньому взяла участь переможець ІІІ (обласного) етапу, учениця 9 класу Кременецької ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів Петрук Надія. За результатами останнього етапу конкурсу вона стала переможцем ( виборола ІІІ місце).

         Вітаємо Петрук Надію   та  наставника - учителя української мови та літератури  Кременецької ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів Врочинську Людмилу Василівну.

          Бажаємо не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою високі цілі та досягти нових вершин. Зичимо подальших успіхів, здоров’я та наснаги, впевненості в досягненні заповітної мрії.

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор_01 (12.04.2017)
Переглядів: 191
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: