Головна » Новини » РМК

ЮНІ АВТОМОБІЛІСТИ !

23-25 березня 2018 року (три дні поспіль) на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) юні автомобілісти демонстрували свої вміння та віртуозність у рамках  змагань з автомодельного спорту (трасові моделі), присвячених  100-річчю позашкільного руху в Україні.

У заході взяли участь 6 команд, 24 учасники з 4 позашкільних районних навчальних закладів області (Борщівська районна станція юних техніків, Гусятинський районний центр дитячої та юнацької творчості, Лановецький міський комунальний будинок дитячої та юнацької творчості, Кременецький районний центр дитячої творчості), м. Теребовлі та команда ТОКЦНТТШУМ.

  • змагань передує довга, клопітка та тривала підготовка, адже машини для перегонів учасники виготовляють самі.
  • завдання змагань: швидше за суперника дістатися до фінішу на 30 метровій трасі.
  • розігрувалися у класах: «Юніор», «Ретро», «Євроспорт-стандарт» – у особистій та G-33, «Вантажівка» – командній першості.

Кубок за командну першість вибороли вихованці Лановецького міського комунального будинку дитячої та юнацької творчості.

Друге та третє місце посіли команди Тернопільського ОКЦНТТШУМ, Кременецького районного центру дитячої творчості.

Медаллю та дипломом за II - місце у класі «Юніор» в особистій першості нагороджений Красевич Дмитро,  вихованець Кременецького РЦДТ.

Грамотами за підготовку команд переможця та призерів нагороджені керівники: Василюк Микола Миколайович, Тимошенко Юрій Олександрович, керівники гуртків  Кременецького  районного  центру дитячої творчості.

Такого класу змагання залишають у пам’яті юних спортсменів яскраві, незабутні враження, задоволення від участі, гордість за себе і за друзів. Команда-переможець представлятиме Тернопільську область на Всеукраїнських змаганнях учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові моделі), які відбудуться в м. Києві 28-30 березня 2018 року.


Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (27.03.2018)
Переглядів: 75
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: