Головна » Новини » РМК

КОНКУРС « УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2018» ВІДКРИВ НОВІ ІМЕНА

            Конкурс педагогічної майстерності – це серйозне професійне зростання, марафон педагогічних ідей та думок. Це школа для розуму і краси, самоаналіз діяльності, певний етап сходження вгору і стрімкого руху вперед у передстартовий рік для реформи «Нова українська школа».  Це змагання з фахової майстерності, завдяки якому творчі та ініціативні педагоги демонструють освітянській спільноті не лише власні напрацювання, але й бачення стратегічних шляхів розвитку української освіти.

За найкращою традицією всеукраїнського конкурсу «Учитель року» на базі Кременецького РЦДТ відбувся районний етап конкурсу «Учитель року - 2018» з таких номінацій: «Українська мова та література», «Фізика», «Німецька мова», «Фізична культура».

Свою педагогічну майстерність, професійні уміння і творчі здобутки представили на розгляд районного журі 9 педагогів із 6 закладів загальної середньої освіти району. Серед учасників:

 • у номінації «Українська мова та література»:
 • Діхтярук Тетяна Миколаївна – учитель Кременецького ліцею ім. У. Самчука;
 • Матвійчук Лілія Миколаївна – учитель Підлісецької ЗОШ І-ІІ ступенів;
 • Орловська Галина  - учитель опорного закладу Горинська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
 • Ятчишина Тетяна Сергіївна - учитель Кременецької ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів.
 • у  номінації «Німецька мова»:
 • Олексюк Тетяна Іванівна - учитель Кременецького ліцею ім. У. Самчука;
 • Шевчук Наталія Анатоліївна – учитель  Староолексинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;
 • Шеремета Ольга Любомирівна – учитель Кременецької ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів.
 • у  номінації «Фізика»:
 • Антонюк Світлана Афанасіївна – учитель Гаївської ЗОШ І-ІІ ступенів;
 • у  номінації «Фізична культура»:
 • Іванюк Тетяна Василівна - учитель Кременецької ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів.

Восьмеро педагогів мають кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії», один – «Спеціаліст ІІ категорії». Педагогічне звання «Вчитель-методист» має один учасник Конкурсу, «Старший учитель» - троє.

       У ході конкурсних випробувань педагоги продемонстрували високий рівень підготовки, володіння інформаційно-комунікаційними технологіями,  традиційними і сучасними формами і методами навчання, креативними  підходами у компетентнісному полі Нової Української школи.

Конкурсанти давали грунтовні відповіді на запитання під час тестування з фахової майстерності, розв¢язували психологічні ситуації та презентували творчі доробки .   

       Члени журі відзначили оригінальність, практичну спрямованість педагогічних ідей і технологій, представлених учасниками та підвели підсумки результатів представлених матеріалів відповідно до критеріїв оцінювання.

          За підсумками  журі визначило  переможців І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018». Ними стали:

- у номінації «Українська мова та література» - учитель української мови та літератури Підлісецької  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Матвійчук Лілія Миколаївна.

- у номінації «Німецька мова» - учитель німецької мови Кременецької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Шеремета Ольга Любомирівна;

- у номінації «Фізика» - учитель фізики Гаївської ЗОШ І-ІІ ступенів Антонюк Світлана Афанасіївна;

- у номінації «Фізична культура» - учитель фізичної культури Кременецької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Іванюк Тетяна Василівна.

         Головний спеціаліст  відділу освіти Кременецької районної державної адміністрації   Нікітович Н.В. та  голова районної організації  профспілки працівників освіти і науки України Чечуріна Л.І. привітали  та вручили грамоти і  подарунки переможцям  та  лауреатам районного туру Конкурсу.

26-27грудня переможці районного туру  Конкурсу гідно представили район у обласному турі.

       Щиро вдячні педагогам, які стають активними учасниками таких заходів. Адже, це не тільки цікаві хвилини спілкування і нові знайомства, а й обмін педагогічним досвідом, методичними надбаннями, новим баченням у рамках реформування освіти та створення нової української школи.

       Бажаємо переможцям та учасникам конкурсу міцного здоров’я, благополуччя, професійного зростання та творчих здобутків.

  Маємо надію, що наступний рік буде щедрим на учасників, які приєднаються до когорти еліти педагогів.

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (28.12.2017)
Переглядів: 303
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: