Головна » Новини » РМК

ЛІДЕРСТВО ЯК ФАКТОР ФОРМУВАННЯ ВНУТРІШНЬОЇ АКТИВНОЇ ПОЗИЦІЇ МАЙБУТНЬОГО ГРОМАДЯНИНА

06 лютого  2018 року о 10.00 годині у приміщенні Кременецького РЦДТ відбулися  збори  районного учнівського парламенту Кременецького району, на які були запрошені лідери учнівського самоврядування та педагоги-організатори.

Захід розпочався виступом Ленчук Людмили Степанівни, методиста РМК із виховної роботи, яка залучила  присутніх до обговорення  рішення Комітету від 19.12.2017 року про Рекомендації слухань у Комітеті Верховної Ради України «Роль дитячого руху та учнівського самоврядування у розвитку громадянського суспільства».

Карвацька Олександра Володимирівна, куратор РУПу підбила  підсумки  проекту «Непоборні», присвяченого 75-й річниці створення УПА та окреслила план дій щодо реалізації  поточних проектів на 2018 рік.

Проміжний звіт зі створення  «Книги історій успішних людей нашого краю» за проектом «Знай наших» розпочала Карпець Катерина, голова парламенту,  який продовжили усі присутні лідери.   Підбиваючи підсумки презентацій із захопленням переглянули  відеофільм із реалізації  даного проекту  учнів Лановецького району.

На завершення елітна молодь Кременеччини, задля формування свідомого та відповідального ставлення до власного здоров‘я,  взяли активну участь у тренінгових   вправах, що провела  Василюк Інна Олегівна, практичний психолог Кременецького РЦДТ.
 


Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (08.02.2018)
Переглядів: 121
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: