Головна » Новини » РМК

«Ми вчились та працювали у рідній альма-матер…»

Задля   виховання у дітей і молоді любові до рідного краю, бережливого ставлення до історії, духовної спадщини українського народу, сприяння збереженню історичної пам’яті, удосконалення змісту, форм і засобів музейної роботи  24 січня 2017 року у приміщенні Кременецького РЦДТ проведено районний етап  Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я  живу». Переможцями стали юні екскурсоводи Кременецької ЗОШ-ітернату І-ІІІ ступенів та   Кременецького ліцею ім. У. Самчука.

Матеріали яких були надіслані до обласного (заочного) етапу та показали, що учнівська молодь, не зупинившись на досягнутому, продовжує активну діяльність з вивчення історії рідного краю, етнографічних, літературних, історичних обєктів і явищ соціального життя. Розширення напрямків краєзнавчого дослідження.

Приємно зазначити те, що саме музей історії освіти Кременецької ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів, керівник – Данилюк Людмила Анатоліївна, екскурсовод – Тхоринська Анастасія, учениця 9-Б класу, за оглядову екскурсію «Ми вчились та працювали у рідній альма-матер» став переможцем обласного етапу, матеріали якого будуть представлені на Всеукраїнському рівні.

Вітаємо та дякуємо за належну підготовку.

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор_01 (16.02.2017)
Переглядів: 111
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: