Головна » Новини » РМК

МІЖНАРОДНЕ СВЯТО

         Мова – це одне з багатьох чудес світу; це цінне надбання нашого буття, це скарбниця важливих знань, що визначає нашу ментальність. У ній сконцентровано всі бажання, надії та сподівання мільйонів людей, що формують єдиний народ.

         Саме вона – наша мова – втілює в собі український характер, нашу пам’ять, історію та душевну міць, наші звичаї і традиції, розум і багатющий досвід поколінь, ніжну красу і силу душі людської.

Сьогодні , у  Міжнародний день рідної мови, організовано  і проведено  в закладах загальної середньої освіти відповідні заходи: відкриті уроки «Рідна мова – безцінна й невичерпна духовна скарбниця народу», фестивалі, конференції, семінари, круглі столи, конкурси, віртуальні подорожі, літературно-музичні композиції.

        За ініціативи філій Інституту модернізації змісту освіти та за підтримки Міністерства освіти і науки України у цей день у всіх навчальних закладах  проведено  «диктант єдності» українською мовою.

         Людині визначено Богом місце народження, країна, небо; вона не може нічого того поміняти, як не може поміняти саму себе. А якщо щось із того призначеного їй, поміняє, то не на краще, бо чуже ніколи не буває кращим. І куди б ти не пішов – твоя Батьківщина, твоя мова, твій народ, твоя земля, завжди будуть з тобою. То ж плекаймо  сад української мови, шануймо мову наших предків, щоб стала вона мовою майбуття, запорукою процвітання української нації.Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (21.02.2018)
Переглядів: 85
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: