Головна » Новини » РМК

Обласний науково-практичний семінар з іноземної мови

Зміни, що відбулися в суспільстві останніми роками, докорінно змінили уявлення про школу, її цілі, можливості й перспективи розвитку. Життя постійно змінюється, підштовхуючи школу так само до змін. ЇЇ розвиток вимагає нових форм організації навчально-виховного процесу, нових ритмів, нових методів узгодження системи освіти з вимогами сучасного життя та з потребами особистості.                 

Сучасна загальноосвітня школа вимагає докорінних переосмислень парадигм навчання та виховання, освоєння прогресивних технологій, створення умов для самореалізації особистості в різних видах творчої діяльності.

19 квітня 2017 року у ТОКІППО відбувся обласний науково-практичний семінар для методистів іноземних мов РМК, ММК, ОТГ на тему «Підвищення професійного рівня учителів як передумова покращення якості іншомовної освіти». Мета семінару була сформувати комплексне і системне бачення проблеми професійно-кваліфікаційного розвитку вчителя іноземної мови та актуалізувати інформацію про шляхи й засоби підвищення професійного рівня сучасного вчителя іноземної мови.

Семінар складався із теоретичної та практичної частин. У теоретичній частині розглядалися питання «Рамка безперервного професійного розвитку вчителів. Складові професійної діяльності», з яким ознайомила методист ОКІППО Л.В.Уруська; «Шляхи підвищення фахового рівня вчителів німецької та французьких мов. Співпраця з Гете-Інститутом», методист ОКІППО І.І.Пакуляк; «Європейський досвід професійного розвитку педагогів: на прикладі вчителів іноземних мов у Фінляндії», магістр філології, викладач змісту та методик навчальних предметів ОКІППО   В.О.Глотова; «Роль самоосвіти у підвищенні професійного рівня учителя іноземної мови. З досвіду роботи Кременецького РМК», методист Кременецького РМК Т.С. Плахтина.       

Із вітальним словом звернулася до всіх присутніх головний спеціаліст відділу освіти Кременецької райдержадміністрації Л.В.Шевчук.

Практична частина стала своєрідним обміном досвіду найкращих вчителів англійської та німецької мов Кременецького району, які за допомогою комп’ютерних презентацій прозвітували про рівень та результати самоосвітньої діяльності своєї та своїх колег, яка є відображена і у практичній навчально-виховній діяльності, і у власних науково-методичних розробках, і у проектах, і у  Інтернет-ресурсі. Вчителі розповідали про  свої напрацювання, досягнення,  участі у міжнародних проектах, розкриваючи зміст теми семінару. Наш район представляли вчителі англійської та німецької мов Кременецького ліцею імені Уласа Самчука  В. А. Лубяницька  та Т.І. Олексюк, учитель англійської мови Підлісецької ЗОШ І-ІІ ступенів Т.В. Якимчук, учитель німецької мови Староолексинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Н.А.Шевчук, учитель німецької мови Кременецької ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів О.Л.Шеремета.

Вчителі нашого району є творчими, активними, наполегливими. Завдяки їхній праці робота Кременецького РМК була представлена на високому рівні. Хочеться побажати їм і надалі успіхів, плідної праці, нових звершень.

Т.С.Плахтина, методист Кременецького РМК

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор_01 (24.04.2017)
Переглядів: 209
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: