Головна » Новини » РМК

ОЛІМПІАДА : ПЕРЕМАГАЄ НАУКОВА ДУМКА, РОЗУМ, КРЕАТИВНІСТЬ

          З 13 по 17 березня 2018 року у місті Житомирі проходив  ІV етап VIII Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології,  де зібралося 88 юних екологів з усіх областей України. Тернопільську область представляли двоє учнів: Тимошенко Павло, учень 11 класу Кременецької ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів та Савка Олеся, учениця 10 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов.

       У програмі олімпіади – написання контрольних робіт і презентація на стендах своїх унікальних  проектів  та результатів  досліджень.

      Знання юних екологів оцінювало кваліфіковане журі у складі 30 науковців із 19 закладів вищої освіти України.

           Схвальні відгуки отримала робота нашого конкурсанта. Член журі, доктор сільськогосподарських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, академік Міжнародної академії наук екології та безпеки життєдіяльності (МАНЕБ) та Української екологічної академії наук (УЕАН)  Микола Клименко відзначив роботу Павла Тимошенка. Він зазначив: «серед креативних проектів вирізняється стенд № 58 «Фотографічні методи вимірювання рівня світового забруднення атмосфери» одинадцятикласника з Тернопільщини Павла Тимошенка. Цей юний дослідник, вивчаючи світлове забруднення, фактично зв'язав астрологію та фізику з екологією. Він сам розробив комп’ютерну програму, за допомогою якої оцінював рівень світлового забруднення по фотографіях нічного неба. На фото зі сильним світловим забрудненням зірок було менше. Такий оригінальний підхід ще ніхто не використовував. Крім того, Павло Тимошенко розробив рекомендації щодо встановлення ліхтарів освітлення, щоб забруднення було меншим».

        17 березня відбулося урочисте закриття та нагородження переможців VIII Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. На підставі узагальнених результатів Тимошенко Павло нагороджений дипломом II ступеня, Олеся Савка виборола диплом ІІІ ступеня.

 Щиро вітаємо Павла Тимошенка і  його вчителя Світлану Анатоліївну Стрижак з високим результатом, бажаємо успіхів та подальших перемог. Нехай натхнення, з яким ви змагалися на  олімпіаді, завжди буде з вами,! Так тримати! Нових вам звершень!


Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (20.03.2018)
Переглядів: 137
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: