Головна » Новини » РМК

ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ У 2017-2018 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

       Відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади  з німецької мови. У районному етапі взяли участь 28 учнів із 16-ти навчальних закладів освіти.

 

Переможці

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови у 2017-2018 навчальному році


8 клас


з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Вчитель

Школа

К-ть
балів

Диплом

1.

Валькірна Марина Зіновіївна

Шеремета О.В.

Кременецька ЗОШ –інтернат І-ІІІ ст.

67

І

2.

Казмірук Олександр Іванович

Кондратюк О.В.

НВК «Гаївська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»

57

ІІ

3.

Антонов Василь Віталійович

Олексюк Т.І.

Кременецький ліцей ім.У. Самчука

56

ІІ

4.

Падик Володимир Олександрович

Шевчук Н.А.

Староолексинецька ЗОШ І-ІІІ ст.

51

ІІІ

5.

Плетюк Роман Михайлович

Лівінюк І.Ю.

Почаївська ЗОШ І-ІІІ ст.

50

ІІІ

 

 

Переможці

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови у 2017-2018 навчальному році


9 клас

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Вчитель

Школа

К-ть
балів

Диплом

1.

Кондратюк Вероніка Сергіївна

Шеремета О.Л.

Кременецька ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.

59

І

2.

Козаревська Юлія Володимирівна

Мазур Г.І.

Башуківська ЗОШ І-ІІ ст.

56

ІІ

3.

Григорчук Анастасія Романівна

Шевчук Н.А.

Староолексинецька ЗОШ І-ІІІ ст.

54

ІІ

4.

Крупела Яна Ігорівна

Олексюк Т.І.

Кременецький ліцей ім.У.Самчука

53

ІІІ

5.

Трачук Діана Миколаївна

Шеремета О.Л.

Кременецька ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.

52

ІІІ

6.

Грушицький Богдан Іванович

Циганюк Г.В.

Крижівська ЗОШ І-ІІ ст.

49

ІІІ

 

 

Переможці

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови у 2017-2018 навчальному році

10 клас


з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Вчитель

Школа

К-ть
балів

Диплом

1.

Поцелуйко Максим Петрович

Олексюк Т.І.

Кременецький ліцей ім. У. Самчука

85

І

 

2.

Шевчук Назар Миколайович

Шевчук Н.А.

Староолексинецька ЗОШ І-ІІІ ст..

57

ІІ

 

Переможці

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови у 2017-2018 навчальному році

11 клас


з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Вчитель

Школа

К-ть
балів

Диплом

1.

Товканюк Світлана Сергіївна

Олексюк Т.І.

Кременецький ліцей ім.У.Самчука

75

І

 

2.

Кухта Дмитро Богданович

Шевчук Н.А.

Староолексинецька ЗОШ І-ІІІ ст..

52

ІІ

 

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (08.12.2017)
Переглядів: 236
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: