Головна » Новини » РМК

ПРАКТИЧНІ ПСИХОЛОГИ ПІДВИЩУВАЛИ СВІЙ ПРОФЕСІЙНИЙ РІВЕНЬ

        Протягом двох днів 16-17 березня 2018 року на базі Кременецької ЗОШ І-ІІІ ст. №5 проводилися тренінгові  навчання практичних психологів і соціальних педагогів «Ключові аспекти допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування» за сприяння Кременецького районного центру соціальних служб сімʼї, дітей та молоді з участю тренера Громадської організації «Інституту травми розвитку дитини» та Благодійного фонду «Ковчег» Демидюк Олени Іванівни (м.Київ). У тренінгу взяли участь 26 спеціалістів психологічної служби закладів загальної середньої освіти району.

 Відомо, що роль сімʼї у житті та вихованні дітей беззаперечна. Але не всі сімʼї бездоганно виконують свої батьківські функції. Часто дитячо-батьківські стосунки потребують стороннього втручання та корекції з метою захисту прав та інтересів неповнолітньої дитини, особливо, коли її вилучають із сімʼї і  влаштовують у прийомну.

Під час тренінгу практичні психологи поглибили знання про наслідки стресу, повʼязаного із багаторазовим переміщенням дитини «дім дитини-інтернат-прийомна сімʼя», познайомилися з особливостями травмованих дітей та оволоділи навиками роботи з ними. Окремим модулем навчання було надання допомоги дітям, які мають порушення прихильності та визначення стратегій дисциплінування у роботі з дітьми із проблемною поведінкою.  

Такі знання та навички актуальні  в роботі фахівців психологічної служби з сімʼями, які виховують дитину з особливими потребами або опинилися в складних життєвих ситуаціях, дітьми, батьки яких є учасниками АТО, дітьми, які зазнали сімейного насильства тощо.

 На завершення тренінгу учасники отримали сертифікати «Інституту травми розвитку дитини» про дводенне навчання з даного напряму.


Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (19.03.2018)
Переглядів: 99
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: