Головна » Новини » РМК

Шановна філологічна родино! Вітаємо з Днем філолога!

Усі захоплюються працею майстра - людини, яка віртуозно володіє відповідним знаряддям. Є і майстри слова, що досконало опанували найскладніше і найдивовижніше знаряддя - мову. Такими майстрами стають лише закохані у слово, лише ті, хто щоденно шліфує його та піклується про його "здоров'я", невтомно бореться із мовною недбалістю, хто кожної хвилини нагадує про вагу та значення його величності Слова....

Хто ж уміло та цікаво розповість про таїну рідного слова, про мовну скарбницю народу, зібрану у словниках, про те, як народжується слово, про його історію? Хто натхненно допомагає ростити, оберігати його коріння й леліяти його цвіт, щоб було воно, слово, запашним та співучим, сповненим музики й чару, життєвої правдивості та поетичності? Хто якнайточніше уміє з'єднати думку зі словом? А це - ФІЛОЛОГИ!

Тому у день професійного свята вітаємо філологів. Хай повним колосом золотиться Ваша творча нива, щирим сонечком зігріває дружня родина, не міліють джерела, що щедро поять Ваше натхнення, щоб зоріло мудре серце, навічно віддане своїй професії.

Зі святом, шановна філологічна родино!

 

 

Відділ освіти

Районний методичний кабінет

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор_01 (25.05.2017)
Переглядів: 146
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: