Головна » Новини » РМК

ТВОРЧА ЗУСТРІЧ ПЕДАГОГІВ

         Як відомо, розбудова української держави, ставить на порядок денний надзвичайно важливе і невідкладне завдання – виховання справжнього громадянина і патріота рідної землі. Лише люди, безмежно віддані українській національній ідеї, здатні відстояти незалежність, соборність України, вивести її з тимчасових соціально – економічних труднощів на шлях прогресу і процвітання.

         Проблема виховання громадянської відповідальності школярів на уроках  української мови та літератури як умова формування високодуховного члена громади та суспільства була розглянута на районному семінарі вчителів-словесників. Досвідом роботи поділилися Пацуркевич Наталія Анатоліївна, учитель  української мови та літератури Колосівської ЗОШ І-ІІ ст., Матвійчук Лілія Миколаївна, учитель  української мови та літератури   Підлісецької ЗОШ І-ІІ ст.. Букай Надія Ярославівна, керівник методичного об’єднання словесників, розповіла про  реалізацію змістових ліній на уроках української мови та    літератури. Вона запропонувала присутнім адреси Інтернет-сайтів, на яких наявна інформація про вищезгадані питання. Учасники семінару розглянули інтерактивні вправи, які педагог може використати, формуючи громадянську та соціальну компетентності школярів.

          Методист РМК Петрук Галина Михайлівна порекомендувала використовувати під час підготовки вчителів до уроків посібник  «Громадянська відповідальність» (80 вправ для формування громадянської та соціальної компетентностей під час вивчення різних шкільних предметів).

Зустріч відбулася в теплій і дружній обстановці.

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (29.03.2018)
Переглядів: 144
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: