Головна » Новини » РМК

VІІІ МІЖНАРОДНИЙ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

         Задля вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні 28 жовтня відбувся  VІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

         Слід відмітити належну  підготовку конкурсантів Кременецької ЗОШ-інтернату  І-ІІІ ст.,      Кременецького ліцею ім. У. Самчука,     Почаївської ЗОШ І-ІІІ ст., Дунаївської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Героя  України О. Капіноса, Староолексинецької ЗОШ І-ІІІ ст., Кімнатецької ЗОШ І-ІІІ ст., Білокриницької ЗОШ І-ІІІ ст., Великобережецької ЗОШ І-ІІІ ст., НВК «Сапанівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ», Підлісецької  ЗОШ І-ІІ ст., Жолобівської ЗОШ І-ІІ ст., опорного закладу  Горинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Вітаємо переможців Конкурсу:

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Місце

Навчальний заклад

5 клас

1.

Кутрань Юлію Миколаївну

І

Підлісецька ЗОШ І-ІІ ст.

2.

Мацюк Ганну Сергіївну

ІІ

Розтоцька ЗОШ І-ІІ ст.

3.

Таніна Володимира Олександровича

ІІІ

Кременецька     ЗОШ - інтернат    І-ІІІ ст.

6 клас

1.

Дмитрів Олександру Іванівну

І

Великобережецька ЗОШ

І-ІІІ ст..

2.

Хшановську Кіру Юріївну

ІІ

Білокриницька ЗОШ І-ІІІ ст.

3.

Палямар Уляну Віталіївну

ІІ

Опорний заклад Горинська ЗОШ І-ІІІ ст.

4.

Кондратську Олену Олександрівну

ІІІ

Староолексинецька ЗОШ І-ІІІ ст..

5.

Головач Анну – Марію Петрівну

ІІІ

Кременецька     ЗОШ - інтернат    І-ІІІ ст.

6.

Гринюк Оксану Петрівну

ІІІ

Розтоцька ЗОШ І-ІІ ст.

7 клас

1.

Гібського Владислава Ігоровича

І

Кременецька     ЗОШ - інтернат    І-ІІІ ст.

2.

Пташник Вікторію Василівну

ІІ

Жолобівська ЗОШ І-ІІ ст..

3.

Тивонюк Ірину Віталіївну

ІІІ

Філія     Кушлинська ЗОШ            І-ІІ ст.       ОЗ     Горинська  ЗОШ І-ІІІ ст.

8 клас

1.

Мордас Діану Володимирівну

І

Кременецький ліцей ім..У.Самчука

2.

Іскру Діану Вікторівну

ІІ

Кременецька ЗОШ - інтернат           І-ІІІ ст.

3.

Мостову Яну Тарасівну

ІІІ

Опорний заклад Горинська ЗОШ І-ІІІ ст.

9 клас

1.

Гаврилюк Яну Володимирівну

І

Кременецький ліцей ім..У.Самчука

2.

Кудасюк  Марію Ігорівну

ІІ

Кімнатецька ЗОШ І-ІІІ ст..

3.

Пилипчук Юлію Олександрівну

ІІ

Дунаївська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Героя України О. Капіноса

4.

Мокринську Юлію Павлівну

ІІІ

Кременецька     ЗОШ - інтернат    І-ІІІ ст.

5.

Дудар Ольгу Ігорівну

ІІІ

Почаївська ЗОШ І-ІІІ ст.

10 клас

1.

Петрук Надію Михайлівну

І

Кременецька ЗОШ - інтернат        І-ІІІ ст.

2.

Лепко Єлизавету Сергіївну

ІІ

Кременецький ліцей ім..У.Самчука

3.

Мазурчук Олену Володимирівну

ІІІ

Дунаївська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Героя України О.Капіноса

11 клас

1

Крисевич Вікторію Володимирівну

І

НВК        «Сапанівська         ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ»

2.

Фурсик Наталію Юріївну

ІІ

Кременецький ліцей ім.У.Самчука

3.

Остапчук Софію Миколаївну

ІІІ

Почаївська ЗОШ І-ІІІ ст.

4.

Тимошенка Павла Олександровича

ІІІ

Кременецька     ЗОШ - інтернат    І-ІІІ ст.

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (07.11.2017)
Переглядів: 76
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: