Головна » Новини » РМК

Вітаємо переможців!!!

   На базі Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка проведено ІІІ (обласний ) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики (15 та 21січня), з фізики (24 січня), з астрономії (02 лютого), з інформатики (4 та 5 лютого) та інформаційних технологій (11 та 12 лютого).

Перемогу здобули:

- з математики (4дипломи з 5):

Мокринська Юлія Павлівна, учениця 8 класу Кременецької ЗОШ-інтернату

 І-ІІІ ступенів - диплом ІІІ ступеня (учитель Берегуля О.Р.);
Янковський Владислав Олександрович, учень 9 класу Кременецького ліцею імені У.Самчука - диплом ІІІ ступеня (учитель Шегера С.В., Пронь О.Л.);
Валігура Михайло Ігорович, учень 10 класу Кременецького ліцею імені У.Самчука. - диплом ІІ ступеня ( учитель Киричук Н.Ф.);

Романюк Олена Петрівна, учениця 11 класу Кременецького ліцею імені У.Самчука. - диплом ІІІ ступеня ( учитель Киричук Н.Ф.).

- з фізики (4дипломи з 4)::

Дволінська Вікторія Василівна, учениця 8 класу Кременецького ліцею імені У.Самчука - диплом ІІІ ступеня (учитель Афанасенко А.Є.);

Янковський Владислав Олександрович, учень 9 класу Кременецького ліцею імені У.Самчука - диплом ІІ ступеня (учитель Афанасенко А.Є.);
Валігура Михайло Ігорович, учень 10 класу Кременецького ліцею імені У.Самчука. - диплом ІІ ступеня (учитель Афанасенко А.Є.);

Зварич Єлизавета Андріївна, учениця 11 класу Кременецького ліцею імені У.Самчука. - диплом ІІІ ступеня (учитель Афанасенко А.Є.).

- з астрономії (2дипломи з 2)::

Валігура Михайло Ігорович, учень 10 класу Кременецького ліцею імені У.Самчука. - диплом ІІІ ступеня (учитель Кулик М.В.);

Зварич Єлизавета Андріївна, учениця 11 класу Кременецького ліцею імені У.Самчука. - диплом ІІ ступеня (учитель Кулик М.В.).

 

- з інформатики:

Тимошенко Павло Олександрович, учень 10 класу Кременецької ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів - диплом ІІ ступеня (учитель Остапчук Л.М.).

- з інформаційних технологій:

Тимошенко Павло Олександрович, учень 10 класу Кременецької ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів - диплом І ступеня (учитель Остапчук Л.М.).

        Вітаємо учнів - переможців олімпіад та їх учителів з високими досягненнями. Зичимо творчих успіхів та нових звершень.


Учитель математики Кременецької ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів  Берегуля Ольга Романівна з ученицею 8 класу Мокринською Юлією, яка виборола диплом ІІІ ступеня з математики.


Учень 9 класу Кременецького ліцею імені У.Самчука Янковський Владислав, який виборов диплом ІІІ ступеня на олімпіаді з математики. Учителі: Шегера С.В. та Пронь О.Л..


Учитель математики Кременецького ліцею імені У.Самчука Киричук Надія Федорівна з Валігурою Михайлом, учнем 10 класу, який виборов диплом ІІ ступеня та Романюк Оленою, ученицею 11 класу, яка виборола диплом ІІІ ступеня на олімпіаді з математики.


Учитель фізики Кременецького ліцею імені У.Самчука  Афанасенко  Анатолій Євгенійович з командою переможців з фізики: Дволінською Вікторією, ученицею 8 класу, яка виборола диплом ІІІ ступеня, Янковським Владиславом, учнем  9 класу, який виборов диплом ІІ ступеня, Валігурою Михайлом, учнем 10 класу, який виборов диплом ІІ ступеня, Зварич Єлизаветою, ученицею 11 класу, яка виборола диплом ІІІ ступеня.


Кулик Марія Володимирівна, учитель астрономії Кременецького ліцею імені У.Самчука з командою переможців з астрономії: Валігурою Михайлом, учнем 10 класу, який виборов диплом ІІІ ступеня та Зварич Єлизаветою, яка виборола диплом ІІ ступеня.


 

Учитель Кременецької ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів Остапчук Лідія Миколаївна з Тимошенком Павлом, учнем 10 класу, який виборов диплом І ступеня з інформаційних технологій та диплом ІІ ступеня з інформатики.

 

Вітаємо!

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор_01 (14.02.2017)
Переглядів: 127
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: