Головна » Новини » РМК

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з основ економіки!

Підведено підсумки ІІІ етапу ще однієї учнівської олімпіади – з економіки. Цього року в області честь району захищали учні Кременецького ліцею імені Уласа Самчука. Команда у складі 4-х чоловік виборола 3 призові місця, а саме:

  • Коцур Євгеній, учень 9 класу Кременецького ліцею ім. У. Самчука став переможцем та зайняв почесне І місце і представлятиме область на ІV етапі олімпіади;
  • Бабій Назар та Гавриленко Вікторія, учні 10 класу Кременецького ліцею ім. У. Самчука  - вибороли дипломи ІІ ступеня.

На високому рівні підготувала вихованців до участі в олімпіаді та забезпечила їх перемогу Козачук Оксана Олексіївна, учитель економіки Кременецького ліцею ім. У. Самчука, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист. Учні цього талановитого, творчого педагога  постійно впродовж багатьох років стають переможцями ІІІ (обласного) та переможцями і учасниками ІV Всеукраїнського етапу олімпіад з економіки та географії. Лише у 2017 році вона підготувала аж 8 переможців обласних предметних олімпіад!  У 2014-2016 роках її учениця Артещук Валерія тричі ставала переможцем ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади  з географії.

Професійні досягнення та невтомний ентузіазм Оксани Олесіївни неодноразово отримували високу оцінку Управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації, а у 2014 році вона стала Лауреатом Премії Верховної Ради України.

Значну увагу вчителька приділяє і позакласній роботі з учнями. Команда Кременецького ліцею ім. У. Самчука постійно, починаючи з 2002 року, бере  участь у обласних геолого-географічних змаганнях та займає призові місця.

Вітаємо учнів і керівника з високими досягненнями на обласній олімпіаді, зичимо творчого натхнення та нових звершень і перемог!

Козачук Оксана Олексіївна проводить майстер-клас для учителів економіки.

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор_01 (21.02.2017)
Переглядів: 65
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: