Головна » Новини » Відділ освіти

НАРАДА КЕРІВНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ РАЙОНУ

15 листопада 2017 року у приміщенні Кременецького РЦДТ відбулася нарада керівників навчальних закладів району, у якій взяли участь працівники відділу освіти та районного методичного кабінету, керівники загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів та ДНЗ району, представники Почаївської та Лопушненської ОТГ.

Розглядалися питання: «Про першочергове впровадження окремих норм Закону України «Про освіту» в закладах освіти район» (Мороз В.С., начальник відділу освіти), «Про надання правової допомоги керівникам навчальних закладів та правовий захист педагогічних працівників згідно нового Закону України «Про освіту»(Точинська Т.І., Лис Я.Я., представники Кременецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги),  «Про стан викладання української мови у початкових класах загальноосвітніх навчальних закладів району»(Петрук Г.М., методист РМК),  «Про складання ЗНО у 2018 році: особливості та нововведення» (Ляшук Л.І., завідувач РМК та Музика С.М., відповідальний за ЗНО), «Про доступність до навчальних закладів маломобільних груп населення»(Божук Г.О., начальник групи з обслуговування шкіл) тощо.

У нараді взяли участь Стефанський В.А., голова Кременецької районної ради та Козубський В.П.. перший заступник голови Кременецької райдержадміністрації, які привернули увагу присутніх до першочергових проблем освітньої галузі району в умовах реформування освіти України, окреслили шляхи  їх вирішення та перспективи розвитку, закликали керівників навчальних закладів до тісної співпраці з місцевими органами влади та самоврядування.

Трубіцин С.О., завідувач Кременецького ММРВ «ДУ ТОЛЦ МОЗ України» ознайомив учасників наради із епідеміологічною ситуацією у районі та області,  питанням профілактики вірусного гепатиту «А» та проведення вакцинації населення проти інфекційних захворювань.

У обговоренні питань наради взяли участь:  Мишко В.І., Головач Г.Г., Чоповський М.Ф. - керівники навчальних закладів району. До виступів долучилися  Нікітович Н.В., Шевчук Л.В. - головні спеціалісти відділу освіти, Ляшук Л.І.. завідувач РМК,  Чечуріна Л.І. – голова  районної організації профспілки працівників освіти і науки України.

 Мороз В.С., начальник відділу освіти, підвів підсумки наради, вручив нагороди учнівським шкільним   командам за перемогу  у  спортивних змаганнях.

Нарада пройшла в атмосфері взаєморозуміння та конструктивного діалогу.Категорія: Відділ освіти | Додав: Адміністратор (16.11.2017)
Переглядів: 317
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: