Головна » Новини » Відділ освіти

Оздоровлення та відпочинок дітей влітку 2017 року.

З метою забезпечення ефективного відпочинку дітей в літній період 2017 року, створення умов для їх національно-патріотичного виховання, зацікавлення дітей до вивчення іноземних мов, освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи, медичного обслуговування, збереження життя та здоров’я дітей,  на базі навчальних закладів Кременецького району із 31 травня по 13 червня 2017 року діє 31 літній мовний табір, якими охоплено 1051 учень. З них: у 2-ох  літніх мовних таборах (Кременецькому ліцеї ім.У.Самчука, Кременецькій ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів) організовано одноразове  харчування для учнів за рахунок джерел не заборонених законодавством, у решти 29 літніх мовних таборах короткотривале перебування учнів, харчування не передбачено.

У Кременецькому ліцеї ім.У.Самчука  відпочинком охоплено 55 учнів. Вартість харчування одного учня в день становить 15 гривень.

Захоплюючу подорож учні здійснюють разом з волонтерами – українцями, які прибули з США. Вони є членами Церкви «Слов’янська Церква Трійці», яка знаходиться в місті Сакраменто штату Каліфорнія. Цікаві розповіді, ігри, інтерв’ю та пісні англійською мовою викликали в дітей неабияку зацікавленість та активність. Учні із захопленням приймали участь у всіх видах роботи, «виготовивши» для подорожей закордонні паспорти та візи.

В Кременецькій ЗОШ-Інтернат І-ІІІ ступенів діє літній мовний табір «Соколя», в якому відпочиває 120 учнів. Вартість харчування на одного учня в день становить 20 гривень. Мова проведення табору: англійська, німецька.

У ньому є п’ять загонів: «Прометей», «Козацькі діти», «Відродження», «Козаки», «Непереможні», які мають свій девіз та речівку. Табір працює  під девізом «Ти не один».

Лідери (так діти називають вожатих) вигадують різні забави, щоб кожен табірний день не був схожим на попередній. Тут відбуваються заходи різного спрямування. Традиційним і улюбленим заняттям учасників табору стала ранкова зарядка, її  виконують під запальну веселу музику.

Волонтери Софі Гольц від Самаритянського Союзу та Майкл Лінч з Корпусу Миру проводять захопливі заняття з цікавими іграми, тестовими завданнями, виконанням вправ і пісень для поглибленого вивчення англійської та німецької мов.

02 червня в Кременецькій ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. у рамках проведення Дня козака відбувся військовий вишкіл, де  діти під керівництвом військових навчилися розбирати автомат Калашникова, спробували стріляти по мішені, а також відпрацювали кілька прийомів самооборони.

Перегляд короткометражних пізнавальних відеофільмів про шкідливість Інтернету, відносини між людьми, повагу та взаємодопомогу чергуються з розважальними іграми, змаганнями з різних видів спорту та стрибками на батуті. Бесіди на патріотичну тематику поєднуються із виконанням пісень. Найбільше позитивних емоцій дітям приносять табірна гра «Чемпіон за одну хвилину» та змагання з туристичної техніки «Екстрім».

Наприкінці кожного табірного дня відбувається підбиття підсумків та нагородження найактивнішого загону солодкими подарунками.

На виконання районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням Кременецької районної ради від 25 лютого 2016 року №57, 36 дітей пільгової категорії з 02 по 22 червня 2017 р. перебувають на оздоровленні в  ДОТ «Наталія» с. Білин Рахівського району Закарпатської області.
Категорія: Відділ освіти | Додав: Адміністратор_01 (07.06.2017)
Переглядів: 192
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: