Головна » Новини » Відділ освіти

Відбулася колегія відділу освіти та нарада керівників навчальних закладів району

21 червня 2017 року    на базі НВК «Сапанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» відбулася колегія відділу освіти та  нарада керівників навчальних закладів району. У заходах  взяли участь члени колегії, працівники відділу освіти та районного методичного кабінету, керівники загальноосвітніх, дошкільних та позашкільного навчальних закладів Кременецького району.

На колегії слухалося питання «Про стан організації інклюзивної форми навчання учнів у 2017/2018 навчальному році» (Шевчук Л.В., головний спеціаліст відділу освіти). Систалюк Т.Я., методист-психолог РМК долучилася до виступу Людмили Василівни, вказавши на  важливість даного питання, додавши методичні рекомендації щодо введення.

У ході наради розглядалися питання:

  1. «Про підсумки вивчення стану організації харчування учнів у ЗОШ району ( Нікітович Н. В., головний спеціаліст відділу освіти). Мороз В.С. акцентував увагу на прийнятті та якості продуктів, вказавши на те, що за це відповідальність несе керівник навчального закладу.
  2. «Про структуру 2017/2018 навчального року та робочі навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів» (Нікітович Н. В., головний спеціаліст відділу освіти та Ляшук Л.І., завідувач РМК).

У різному виступили:

  • Ляшук Л.І., завідувач РМК – про порядок реєстрації  педагогічних працівників, які проходитимуть курсову підготовку та про моніторинг результативності навчання в загальноосвітніх навчальних закладах.
  • Ліснічук Ю.А., працівник відділення організації санітарно-гігієнічних досліджень Кременецького ММРВ ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України», яка проаналізувала проведення діагностики зору та сколіозу дітей, вказавши про наявні патології. Юлія Анатоліївна  звернула увагу на підготовку  приміщень навчальних закладів до нового навчального року, згідно Державних санітарних норм.

На завершення виступила Омельчук Г.О., директор НВК «Сапанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ», яка зробила презентацію даного закладу. Маленькі дошкільники  потішили літературно-музичною композицією  про літо.

Захід пройшов конструктивно, в атмосфері співпраці та взаєморозуміння.

Категорія: Відділ освіти | Додав: Адміністратор_01 (21.06.2017)
Переглядів: 117
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: