Головна » Новини » РМК

Засідання творчої групи практичних психологів ЗНЗ району

15 березня на базі Кременецької ЗОШ - інтернату  І-ІІІ ступенів відбулося засідання творчої групи практичних психологів і соціальних педагогів району на тему «Техніки арт-терапії у роботі практичного психолога з батьками».   Зняти стрес, втому або внутрішній конфлікт допомагають практичному психологу арт-терапевтичні техніки у роботі з тривожними та гіперактивними дітьми, у налагодженні стосунків між дитиною і батьками, сприяють самореалізації та розвитку особистісних ресурсів як дорослого, так і дитини.

Під час засідання практичний психолог Кременецької ЗОШ-інтернату І-ІІІ ст., керівник творчої групи Магола Олена Володимирівна ознайомила учасників з історією виникнення та особливостями використання техніки мандали (малюнок у колі), символікою малюнків та їх інтерпретацією, переваги техніки у вирішенні глибинних психологічних проблем дітей та дорослих. Зображення у колі (створення мандали) відображають психічний стан, ставлення до світу й самого себе, а також неусвідомлені потреби й тенденції розвитку автора.

Учасники творчої групи взяли активну участь в обговоренні теми засідання, поділилися враженнями, обмінялися думками щодо можливостей використання техніки мандали у роботі з депресивними та дезадаптованими дітьми і їх батьками.

На завершення практичні психологи мали змогу гармонізувати свій внутрішній стан за допомогою арт-терапевтичної вправи «Декупаж пасхальної свічки», яку запропонувала методист-психолог РМК Систалюк Т.Я.

У творчій невимушеній обстановці практичні психологи отримали нові знання і позитивний настрій, креативні ідеї та шляхи їх реалізації у власній психологічній практиці.
Категорія: РМК | Додав: Адміністратор_01 (17.03.2017)
Переглядів: 178
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: