Головна » Новини » РМК

ЗАВЕРШИЛАСЯ ДРУГА ОЧНА СЕСІЯ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Завершилася друга очна сесія підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які працюватимуть в умовах Нової української школи (02.04 – 04. 04 квітня 2018 року).

У формі інтерактивної лекції та педагогічного практикуму педагоги детально ознайомилися із структурою Державного стандарту початкової освіти, його принципами; педагогікою партнерства; розглядали наповнення Типових освітніх програм, які розроблені під керівництвом О. Я. Савченко й Р. Б. Шияна.

Учасники поглиблювали розуміння ролі батьків в освітньому процесі, різних форм співпраці з родинами та закріплювали знання на практиці: відпрацьовували практику ранкових зустрічей, навчилися виготовляти лепбук відповідно до теми тижня та створювати інтелект-карту .

Педагоги брали участь у ранковому колі, під час якого мали можливість практично відчути позитив від створення доброзичливої атмосфери, налаштування на подальшу працю. У щоденниках вражень учителі ділилися своїми думками щодо очікувань від реформи початкової освіти.

Для слухачів навчання пройшло швидко і цікаво. Адже вони не тільки вчилися , а й випробовували все нове на собі: роботу в парах,  групах,  дискусії, ранкові кола, самостійні роботи, щоденник вражень. Важливо те, що педагоги зможуть використовувати ці підходи на практиці і зробити навчання своїх учнів більш ефективним і легшим, адже шкільна програма передбачає багато складного матеріалу і теорії.

Після навчання  педагоги стали ще більш упевненими в собі, у своїх силах, вони готові змінюватися самі та змінювати школу на вимогу часу.

Щира вдячність усім слухачам за співпрацю, позитив і бажання засівати в душах вихованців знання, уміння, добро та творчість.

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (13.04.2018)
Переглядів: 102
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: