Головна » Новини » РМК

Районний семінар-практикум учителів географії та економіки

Відповідно до річного плану роботи, 21 квітня 2015 року на базі Кременецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 відбувся районний семінар-практикум учителів географії та економіки з проблеми «Інноваційна діяльність учителя і учнів у процесі вивчення географії та основ економіки в моделі емпауермент - педагогіки».  

У рамках роботи семінару-практикуму розглядалися питання впровадження  головних аспектів емпауерменту як принципово нового підходу до вивчення географії та  економіки у сучасній системі освіти.

 Молодий, творчий, компетентний педагог Дрозд Катерина Сергіївна, учитель географії та основ економіки Кременецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, презентувала власний досвід роботи по організації групової навчальної діяльності як засобу розвитку соціальної компетентності учнів. Під час перегляду  відеофрагментів уроків  Дрозд К.С. показала можливості організації групової роботи та її результативності на різних етапах уроку, продемонструвала  розробки навчально-методичного комплексу до занять з географії по означеній темі. Колеги мали змогу ознайомитися  також із навчально-дидактичною, методичною, матеріальною базою, документацією кабінету географії Кременецької ЗОШ І-ІІІ ст. №4,  який Катерина Сергіївна перетворила у справжній  творчий простір співпраці вчителя та учнів.

Досвідом роботи з проблеми використання ІКТ на уроках економіки поділилася Козачук Оксана Олексіївна, учитель  Кременецького ліцею ім. У. Самчука,  вихованці якої протягом останніх 5-ти років постійно виборюють призові місця на ІІ, ІІІ, ІV етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки та географії.

На семінарі було обговорено питання особливостей проведення державної підсумкової атестації учнів у 2014/2015 навчальному році.

Районний семінар – практикум  відбувся  в атмосфері педагогічної єдності, творчої  співпраці.

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (29.04.2015)
Переглядів: 468
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: