Головна » Новини » РМК

РОЛЬ ДУХОВНИХ І МОРАЛЬНИХ ЦІННОСТЕЙ У РОЗВИТКУ СУСПІЛЬСТВА В КОНТЕКСТІ УКРАЇНСЬКОЇ ХАРТІЇ ВІЛЬНОЇ ЛЮДИНИ
   18 листопада 2020 року, в дистанційному режимі, відбувся просвітницький інтерактивний захід «Про роль духовних і моральних цінностей у розвитку суспільства в контексті Української Хартії вільної людини», у якому взяли участь: Людмила Ленчук, методист Кременецького районного методичного кабінету, 40 педагогів закладів освіти Кременецького району, Почаївської, Лопушненської ОТГ та 6 освітян міста Кременець.   
   Вебінар розпочався виступом завідувачки центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти ТОКІППО Світозари Хоми,  яка привітала учасників заходу,  наголосивши на практичній реалізації програми в он-лайн режимі.
  Про те як бути учасником демократичної спільноти народів, робити все для того, щоб бути успішною державою, упроваджуючи Українську Хартію вільної людини – такі питання розкрив  у своєму виступі Ігор Ковалик, голова ГО «Гуртом», співкоординатор обласної програми. 
«Кого ми виховуємо та які якості потрібно сформувати у наших вихованцях – громадянах України»  - саме на цьому акцентував свою увагу Дмитро Вакуленко, доктор біологічних наук, доцент, 
завідувач кафедри медичної інформатики Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського, співкоординатор обласної програми.
   У практичні частині заходу  освітяни Кременецького краю взяли активну участь у змістовних, цікавих та пізнавальних  тренінгових вправах «УХВЛ-це…»,  «Цінності УХВЛ у моєму житті», «Найважливіша цінність УХВЛ у моєму житті», «Запитання лідеру»; «Особисті, професійні дії та вчинки» у рамках цінностей «Любити», «Бути господарем», «Бути відкритим до суспільства», які провели Світозара Хома, завідувач центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти та Зоряна Коротюк, в.о.завідувачки навчально-методичного центру практичної психології та соціальної роботи ТОКІППО.
  У ході вебінару виховники Кременеччини продемонстрували  свою кмітливість, мудрість, винахідливість; педагоги Староолексинецької та Великобережецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, проявивши креативність, показали свої вокальні здібності.
   Дякуємо усім за активну участь та позитивні емоції !

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (19.11.2020)
Переглядів: 43
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: