Головна » Новини » РМК

ВИКОРИСТАННЯ СЕРВІСІВ WEB 2.0 В УПРАВЛІНСЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАСТУПНИКА ДИРЕКТОРА ШКОЛИ

"Технології ніколи не замінять вчителя.

 але вчитель, який ефективно застосовує

технології для розвитку своїх учнів,

замінить того, хто ними не володіє"  

 Шеріл Нуссбаум-Біч , член Ради директорів

Міжнародного товариства

з технологій

в галузі освіти

 

           Удосконалення професійної компетентності учителя сьогодні не можливе без освоєння і активного використання у роботі актуальних інформаційно - комунікаційних технологій. Комп'ютер став незамінним помічником у роботі освітян. Ми створюємо тисячі документів, роздруковуємо їх, шлемо електронними листами, стикаючись при цьому з низкою проблем:

- накопичення великої кількості інформації ;

- своєчасність доступу до інформації усіх учасників навчально-виховного процесу;

- організація спільної роботи над проектами.

         Відмінним рішенням цих проблем є розбудова інноваційної школи на засадах упровадження "хмарних технологій", які надають користувачам Інтернету доступ до комп’ютерних ресурсів сервера і використання програмного забезпечення як онлайн-сервісу. Для навчальних закладів з’являються нові можливості управління освітнім процесом. Щоб активізувати  діяльність заступників директорів з навчально-виховної  роботи району у цьому напрямку, 08 лютого 2018 року у приміщенні кабінету інформатики Кременецького ліцею ім. У. Самчука  відбувся семінар-тренінг із теми «Використання технологій Web 2.0 у навчально-виховному процесі».

     Завідуюча РМК Ляшук Л.І. ознайомила учасників  із завданнями, змістом і методологічними засадами використання сервісів Веб.2.0 у педагогічній діяльності, Методист РМК з  інформатики Шегера С.В. у своєму виступі зазначила, що хмарні   сервіси    на   даний   момент  є  повноцінним   навчальним  інструментом, який дозволяє навчальному закладу створити власний онлайн-простір і  формувати   особисте   освітнє   середовище   учнів   та   вчителів максимально ефективно.  

          Практичне  заняття - тренінг «Використання хмарних технологій Google в управлінні навчальним закладом» ефективно, доступно та професійно  провів учитель інформатики Кременецького ліцею ім. У. Самчука Омельчук А.І.

       Під час тренінгу заступники директорів з навчально- виховної роботи мали змогу підвищити інформаційно-цифрову компетентність та рівень інформаційної культури, активно брали участь у всіх вправах, старанно виконували завдання, а також ділились досвідом використання безкоштовних додатків від Microsoft.

        У другій частині семінару розглядались питання організованого завершення 2017-2018 навчального року та проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Із презентацією на дану тему виступила завідуюча  РМК Ляшук Л.І. Відповідальний за організацію та проведення ЗНО у районі,  інженер –програміст РМК,  Музика С.М. провів навчання із ЗДНВР з питань реєстрації учнів 11 класів для участі у ЗНО-2018.

Атмосфера семінару була невимушена, робоча, насичена та комунікативна.

     Окрема подяка дирекції Кременецького ліцею ім. У. Самчука за створення належних умов для проведення даного заходу .
Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (14.02.2018)
Переглядів: 236
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: