Головна » Новини » РМК

Вітаємо призерів І етапу конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів району «Нові технології у новій школі»

  Підбито підсумки І етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів району «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми».
 
У конкурсі взяли участь 4 програми: «Разом проти насильства» Кондратюк Н.М., практичного психолога Староолексинецької ЗОШ І-ІІІ ст., «Відповідальна поведінка» Василюк І.О., практичного психолога Кременецького РЦДТ, «До школи – з радістю», соціального педагога Староолексинецької ЗОШ І-ІІІ ст., «Подолай свої дракони» Софіянчук З.М., соціального педагога Кременецького ліцею ім.У. Самчука.
 
 За підсумками конкурсу відповідно до наказу МОН України від 31.05.2018 року № 555 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі»,  переможцями І етапу конкурсу стали серед практичних психологів авторська програма «Разом проти насильства» Кондратюк Надії Миколаївни,  практичного психолога Староолексинецької ЗОШ І-ІІІ ст. та серед соціальних педагогів  авторська розробка «До школи – з радістю» Владики Вікторії Юріївни, соціального педагога Староолексинецької ЗОШ І-ІІІ ст.
  Бажаємо фіналістам успіхів  у ІІ (обласному) етапі Конкурсу.

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (08.01.2019)
Переглядів: 115
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: