Головна » Новини » Відділ освіти

ПРО УМОВИ, ПРАВИЛА ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ 2020
                                                                             Шановні колеги!
   22 серпня 2020 року Міністерством охорони здоров’я України (далі - МОЗ) спільно з Головним державним санітарним лікарем України була затверджена постанова № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОУШ-19).
  Вказані заходи передбачають здійснення освітньої діяльності, організацію освітнього процесу в закладах позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти з урахуванням необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок пощирення коронавірусної хвороби (СОУШ-19).
Затверджені вимоги стосуються:
  • особливостей дотримання маскового та температурного режиму в закладах освіти;
  • особливостей пересування в закладах освіти здобувачами освіти та іншими учасниками освітнього процесу;
  • обов’язковості контролю за самопочуттям здобувачів освіти з боку адміністрації та педагогічних працівників закладів освіти;
  • обов’язковості та частоти проведення дезінфекційних та інших санітарних заходів;
  • особливостей харчування в закладах освіти під час карантинних обмежень;
  • обов’язковості самоізоляції в разі підтвердження коронавірусної хвороби (СОУГО-19) у одного із здобувачів освіти.
   Задля зручності застосування вищевказаних вимог і донесення цієї інформації в доступній формі для всіх учасників освітнього процесу, пропонуємо для ознайомлення, поширення та використання в усіх закладах освіти розроблену МОЗ презентацію щодо умов, правил і рекомендацій організації освітнього процесу на період карантину в 2020 році. Принагідно рекомендуємо розмістити її на офіційних веб-сайтах місцевих органів управління освітою, закладів освіти.
   Додаток: презентація МОЗ щодо умов, правил і рекомендацій організації освітнього процесу на період карантину в 2020 році.
 
Категорія: Відділ освіти | Додав: Адміністратор (04.09.2020)
Переглядів: 30
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: