Головна » Новини » РМК

ЕКРАННІ МИСТЕЦТВА

       28 лютого2018 року на базі Кременецького ліцею  ім. У. Самчука   відбувся  районний семінар-практикум для вчителів мистецтва та художньої культури. В інтерактивній формі учасники семінару працювали над темою «Екранні мистецтва. Форми поширення мистецтва». Педагоги  удосконалювали теоретичні  знання та свою педагогічну майстерність у доборі методів, форм роботи на уроках  художньо-естетичного циклу. Своїми здобутками та напрацюваннями щодо удосконалення уроків мистецтва поділилася з колегами учитель   Кременецького ліцею  ім. У.Самчука   Гладковська О.В.(учитель вищої кваліфікаційної  категорії), провівши урок  у 9 класі «Українське поетичне кіно», а  як  керівник ансамблю «Срібні передзвони»  Ольга Володимирівна запропонували учасникам семінару прослухати  кілька пісень з їх репертуару.


     У ході семінару педагоги активно вправлялися з цікавими завданнями та переймали досвід колег. Яскравим  моментом засідання був майстер – клас з  виготовлення та  складання пазлів (відповідно до теми семінару)  вчителя  образотворчого мистецтва та художньої культури  Кременецької школи – інтернату І-ІІІ ст. Мартинюк Н.Л.


На завершення семінару  учителі  відвідали  виставку живописних робіт «Амеба» молодих художників  Кременця та  Шумщини у виставковому  залі Кременецького краєзнавчого музею.


Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (02.03.2018)
Переглядів: 102
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: