Головна » Новини » РМК

ВІТАЄМО ТА БАЖАЄМО ПЛІДНОЇ ПРАЦІ!

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» та Міжнародний благодійний фонд «Ліга українських меценатів» у 2021 році проводитимуть Всеукраїнський відкритий марафон з української мови імені Петра Яцика з метою розвитку в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови. Технічним партнером марафону є товариство з обмеженою відповідальністю «Еволюшн Груп», яке надає доступ учасникам до платформи HUMAN.
   
Завдання Всеукраїнського відкритого марафону з української мови імені Петра Яцика розроблятимуться творчою групою учителів української мови та науковців.
   Вітаємо консультанта Комунальної установи «ЦПРПП» Кременецької районної ради Петрук Галину Михайлівну, яка включена  до творчої групи вчителів української мови  при ДНУ"Інститут модернізації змісту освіти" (м.Київ) з підготовки завдань з української мови  для  Відкритого всеукраїнського мовного марафону з української мови імені П. Яцика. Перший етап Відкритого  мовного  марафону стартуватиме в лютому 2020 року.

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (22.12.2020)
Переглядів: 46
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: