Головна » Новини » РМК

Гордість і надія Тернопілля

            Кожна людина по-своєму обдарована. Немає людей, які не мають здібностей ні до чого. Просто дехто не зміг в силу різних обставин вчасно помітити ці здібності і розвинути їх до рівня обдарованості, таланту чи навіть геніальності. Велика відповідальність лягає на освіту: її обов'язок - виростити творчу особистість, здатну відповісти на виклики XXI століття. Адже це час постійних нестримних змін, час формування нового буття, до якого людину потрібно підготувати. Україна чекає від молоді нових ідей, нестандартних рішень, які сприятимуть піднесенню економіки та підвищенню життєвого рівня громад, суспільства.

         19 травня 2017 року в Тернопільській обласній філармонії за ініціативи керівництва області, безпосередньої участі заступників голів обласної державної адміністрації Юрія Юрика та обласної ради Любомира Крупи, начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Ольги Хоми відбувся обласний фестиваль-форум для обдарованої учнівської та студентської молоді «Гордість і надія Тернопілля».

         Цьогоріч на форумі було нагороджено 47 кращих учнів у 15 номінаціях та вручено їм відповідні іменні премії видатних уродженців Тернопільської області .

         У 2017 році переможцями фінального етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Шевченка стали 15, серед них учениця Кременецької ЗОШ-інтернату І-ІІІ ст. Петрук Надія Михайлівна, отримала літературну премію ім. Богдана Лепкого.

         Бажаємо подальшого зростання, творчого натхнення і незламної віри у свої сили.


 

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор_01 (22.05.2017)
Переглядів: 144
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: