Головна » Новини » РМК

НАРАДА КЕРІВНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ РАЙОНУ

   20 вересня 2017 року в приміщенні Кременецького районного центру дитячої творчості відбулася нарада керівників навчальних закладів району, у якій взяли участь працівники відділу освіти та районного методичного кабінету, керівники загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів та ДНЗ району, представники Почаївської та Лопушненської ОТГ.

          На нараді розглядалися питання:

  1. Про організацію роботи щодо охоплення загальною середньою освітою дітей та підлітків шкільного віку та контроль за відвідуванням занять, рейд «Урок»(виступила Нікітович Н.В., головний спеціаліст відділу освіти).
  2. Про особливості використання в навчально-виховному процесі у 2017-2018 н. р. навчальної та методичної літератури та рівень її забезпеченості в закладах освіти району (Ліснічук О.В., методист РМК).
  3. Про організацію харчування учнів у навчальних закладах (Слободянюк Л.В., начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби у Кременецькому районі).
  4. Про забезпечення пожежної безпеки в закладах освіти(Сімаков П.В., т.в.о. головного інспектора Кременецького РВ ДСНС України в Тернопільській області, лейтенант служби цивільного захисту).
  5. Про стан підготовки навчальних закладів до опалювального сезону 2017-2018 навчального року (Божук Г.О., начальник групи з обслуговування шкіл).

 У різному виступили:

  • Ліснічук Ю.А., завідувач відділенням дезінфектології Кременецького ММРВ ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України» - «Про організацію та проведення заходів по боротьбі з педикульозом у загальноосвітніх закладах району після літніх канікул».
  • Ляшук Л.І., завідувачка РМК – про курсову підготовку педагогічних працівників у 2018 році, порядок подачі заявок, їх форму.
  • Лисик Р.К., методист РМК – про конкурс пошукових і науково-дослідницьких робіт щодо вивчення діяльності ОУН і УПА в роки Другої світової війни та післявоєнні роки на території Тернопільщини, приурочений 75-ій річниці утворення УПА.
  • Шегера С.В. – про підключення комп'ютерних класів ЗНЗ району до мережі Інтернет.
  • Ленчук Л.С. – нагадала  про своєчасну здачу звітної документації гурткової роботи.

       Нікітович Н.В., в.о начальника відділу освіти узагальнила підсумки наради, нагадала присутнім про дотримання законодавства та особисту відповідальність керівників навчальних закладів під час звітності, а також інформувала  про підготовку та святкування в районі Дня працівників освіти у 2017 році.

  Нарада пройшла конструктивно, в атмосфері плідної співпраці та взаєморозуміння.
Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (20.09.2017)
Переглядів: 184
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: