Головна » Новини » РМК

«Навчання у русі» - крок у майбутнє !

27 квітня 2017 року на базі Підлісецької ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося засідання обласної проблемної групи з теми «Умови впровадження здоров'язбережувальної технології «Навчання у русі» у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів».

Захід розпочався    уроком-екскурсією біля каплички Богдана Хмельницького з відвідуванням джерела із цілющою водою, яку цікаво провела Соколовська Людмила Сергіївна, учитель історії Підлісецької ЗОШ І-ІІ ступенів.

Приїхавши до Підлісецької ЗОШ І-ІІ ступенів, члени групи відвідали урок із математики у 2-му класі (із впровадженням технології «Навчання у русі»), який на висококваліфікованому  рівні провела  Бонікевич Наталія Олександрівна, учитель початкових класів Підлісецької ЗОШ І-ІІ ступенів.

Продовженням став  виступ Якимчук  Тетяни Володимирівни, учителя іноземної мови із питанням «Особливості рухового відтворення навчального матеріалу на уроках англійської мови», яка продемонструвала  відеоролики проведення уроків на професійному рівні.

Педагоги навчальних закладів області із захоплення переглянули квест-програму на свіжому повітрі «Ми за здоровий спосіб життя», у якому брали участь як учні так і педагоги Підлісецької ЗОШ І-ІІ ступенів.

Підсумком засідання було проведення «круглого столу» під час якого виступили:

  • Олендер Ірина Орестівна, методист Тернопільського ОКІППО із питанням «Методика навчання у русі (за О.Д. Дубогай) як засіб забезпечення інтеграції пізнавальної і рухової діяльності школярів»;
  • Ленчук Людмила Степанівна, методист Кременецького РМК яка ознайомила усіх присутніх із використанням здоровʼязбережувальних технологій у навчально-виховному процесі загальноосвітніх навчальних закладів Кременецького району;
  • Шевчук Галина Борисівна, директор Підлісецької ЗОШ І-ІІ ступенів  наголосила на організаційно-педагогічних умовах організації здоровʼязбережувального освітнього середовща Підлісецької ЗОШ І-ІІ ступенів;
  • Євдокімова Надія Іванівна, заступник   директора з навчально-виховної роботи  Підлісецької ЗОШ І-ІІ ступенів акцентувала увагу на питанні «Роль учителя у забезпеченні рухової активності школярів»;
  • Ліханова Олена Петрівна, вихователь ГПД  Підлісецької  ЗОШ І-ІІ ступенів  розповіла про участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі у             м. Києві на тему «Здоровʼязбережувальна технологія «Навчання у русі» у системі оздоровчо-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів».

Також поділилися досвідом із питань впровадження здоровʼязбережувальної технології «Навчання у русі» колеги із навчальних закладів Тернопільської області, а саме – Тернопільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-медичний ліцей     № 15» та Залужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Збаразького району.

На завершення Олендер І.О. підбила підсумки, окресливши рекомендації з теми засідання.   Категорія: РМК | Додав: Адміністратор_01 (28.04.2017)
Переглядів: 491
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: