Головна » Новини » РМК

Основна сесія ЗНО

У вівторок, 23 травня, стартувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року. Цього року, відповідно до графіка проведення ЗНО, основна сесія розпочалась обов'язковим для усіх випускників та абітурієнтів тестуванням з української мови і літератури.

            Правильні відповіді на завдання сертифікаційної роботи з української мови і літератури будуть оприлюднені 24 травня. Після оприлюднення правильних відповідей учасники тестування зможуть порівняти їх з відповідями, що були надані ними під час роботи над тестом, і відповідно, визначити власний тестовий бал за виконання його завдань.
            Згодом, при оголошенні офіційних результатів ЗНО з української мови і літератури будуть оприлюднені дві таблиці: за шкалою від 100 до 200 балів і таблиця за шкалою від 1 до 12 балів.
                Результати за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів використовуватимуться абітурієнтами під час вступу до вищих навчальних закладів. Результати за шкалою від 1 до 12 балів будуть надіслані школам для визначення оцінки за державну підсумкову атестацію з української мови.
Офіційне оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться не пізніше 15 червня.


 
Категорія: РМК | Додав: Адміністратор_01 (24.05.2017)
Переглядів: 117
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: