Головна » Новини » РМК

ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІСТОРІЇ У 2017-2018 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Підведено підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, що відбувся 19 листопада 2017 року у приміщенні     Кременецької ЗОШ-інтернату І-ІІІ ст. Всього  взяли участь 83 учні  8-11 класів.

         Переможцями стали 40 учнів. З них представляти район на ІІІ (обласному) етапі олімпіади будуть 5 учнів:  Гаврилюк Віктор (8клас) та Ятчишина Ірина (9 клас) -  учні Кременецької ЗОШ-інтернату І-ІІІ ст.,   Кудасюк Марія (9 клас) – учениця Кімнатецької ЗОШ І-ІІІ ст., Лепко Єлизавета (10 клас) та Романюк Андрій (11 клас) - учні Кременецького ліцею ім. У. Самчука.

         Переможцям і учителям, що підготували їх, бажаємо успіхів та нових звершень.

8 клас:

  1.  

Гаврилюк Віктор Валерійович

Савчук В.М.

Кременецька ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.

56

І

  1.  

Никитюк Богдана Романівна

Козак Л.М.

Почаївська ЗОШ І-ІІІ ст.

51

ІІ

  1.  

Тарасюк Михайло Андрійович

Кузь Т.Г.

НВК «Гаївська ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ»

49,5

ІІ

  1.  

Далекий Володимир Петрович

Соколовська Л.С.

Підлісецька ЗОШ І-ІІ ст.

49,5

ІІ

  1.  

Доскоч Оксана Петрівна

Заяць Б.В.

Новоолексинецька ЗОШ І-ІІ ст.

42

ІІ

  1.  

Нек Марта Олегівна

Романюк Т.І.

Почаївська ЗОШ І-ІІІ ст.

42

ІІ

  1.  

Нестерук Віталій Юрійович

Кравчунь С.В.

Кременецький ліцей ім. У. Самчука

39

ІІІ

  1.  

Черняк Назар Русланович

Савчук В.М.

Кременецька ЗОШ - інтернат І-ІІІ ст.

34

ІІІ

  1.  

Каняєв  Вадим Віталійович

Савчук В.М.

Кременецька ЗОШ - інтернат І-ІІІ ст.

34

ІІІ

  1.  

Чикун Христина Володимирівна

Козак Л.М.

Почаївська ЗОШ І-ІІІ ст.

30,5

ІІІ

  1.  

Ткач Назарій Олександрович

Казмірук М.А.

Комарівська ЗОШ І-ІІ ст.

29

ІІІ

  1.  

Голуб Юлія Миколаївна

Голуб М.В.

Попівецька ЗОШ І-ІІ ст.

28

ІІІ

  1.  

Кармазенко Ангеліна Василівна

Бас Г.Р.

НВК «Ридомильська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ»

28

ІІІ

  1.  

Комар Катерина Олегівна

Харчук І.І.

Катеринівська ЗОШ І-ІІ ст.

27

ІІІ

 

9 клас:

 

  1.  

Ятчишина Ірина Юріївна

Савчук В.М.

Кременецька ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.

59

І

  1.  

Кудасюк Марія Ігорівна

Сухомлин Г.І.

Кімнатецька ЗОШ І-ІІІ ст.

58

ІІ

  1.  

Крупела Яна Ігорівна

Семенюк Л.І.

Кременецький ліцей ім. У. Самчука

43

ІІ

  1.  

Трачук Діана Миколаївна

Савчук В.М.

Кременецька ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.

32

ІІІ

  1.  

Грачова Софія Василівна

Голуб М.В.

Попівецька ЗОШ І-ІІ ст..

31

ІІІ

  1.  

Григорчук Анастасія Романівна

Хоміцький В.Р.

Староолексинецька ЗОШ І-ІІІ ст..

29,5

ІІІ

  1.  

Шаблій Богдан Михайлович

Кравчук С.В.

Кременецький ліцей ім. У. Самчука

29

ІІІ

  1.  

Онищук Олена Василівна

Заяць Б.В.

Новоолексинецька ЗОШ І-ІІ ст..

28

ІІІ

  1.  

Дзюбенко Олександра Олександрівна

Казмірук М. А

Комарівська ЗОШ І-ІІ ст..

27

ІІІ

  1.  

Саган Ірина В'ячеславівна

Костюк О.К.

Почаївська ЗОШ І-ІІІ ст.

27

ІІІ

  1.  

Яремчук Людмила Василівна

Прицюк Т.В.

Очеретненська ЗОШ І-ІІ ст..

27

ІІІ

  1.  

Кулінчук Соломія Юріївна

Боцюк В.І.

Жолобівська ЗОШ І-ІІ ст..

26,5

ІІІ

  1.  

Вінічук Зоряна Володимирівна

Василевська Л.А

Башуківська ЗОШ І-ІІ ст.

26,5

ІІІ

 

10 клас:

  1.  

Лепко Єлизавета Сергіївна

Семенюк Л.І.

Кременецький ліцей ім. У. Самчука

46

І

  1.  

Нагребельний Євген Юрійович

Савчук В.М.

Кременецька ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.

42

ІІ

  1.  

Андросюк Дарина Миколаївна

Ютовець М.М.

Лопушненська ЗОШ І-ІІ ст.

41

ІІ

  1.  

Ясінська Зінаїда Василівна

Левченко В.М.

НВК «Старопочаївська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

34

ІІІ

  1.  

Гонтарук Інна Миколаївна

Грицюк Л.І.

Білокриницька ЗОШ І-ІІІ ст.

34

ІІІ

  1.  

Богута В'ячеслав Петрович

Савчук В.М.

Кременецька ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.

31

ІІІ

  1.  

Карпець Катерина Андріївна

Ліщинська С.М.

ОЗ Горинська ЗОШ І-ІІІ ст.

30

ІІІ

 

11 клас:

  1.  

 Романюк Андрій   Михайлович                                  

Семенюк Л.І.

Кременецький ліцей ім. У. Самчука

54

І

  1.  

Кужель Катерина Святославівна

Бас Г.Р.

НВК «Ридомильська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

44

ІІ

  1.  

Онищук Олена Миколаївна

Хоміцький В.Р.

Староолексинецька ЗОШ І-ІІІ ст.

37

ІІІ

  1.  

Герасимов Володимир Олександрович

Бобрик О.М.

Лідихівська ЗОШ І-ІІІ ст.

36

ІІІ

  1.  

Сотнічук Валентина Вікторівна

Левченко В.М.

НВК «Старопочаївська ЗОШ І-ІІІ ст.  – ДНЗ»

31

ІІІ

  1.  

Ковальчук Андрій Ігорович

Мудрик Л.С.

Почаївська ЗОШ І-ІІІ ст.

27

ІІІ

 

 

 

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (05.12.2017)
Переглядів: 122
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: