Головна » Новини » РМК

ПЕРВОЦВІТИ – ТЕНДІТНА УСМІШКА ВЕСНИ!

  

 

        Обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді спільно з державним управлінням охорони навколишнього природного середовища у Тернопільській області щороку пропонують школярам Тернополя та області активно долучитись до роботи щодо охорони й збереження першоцвітів в рамках обласного конкурсу-акції «Першоцвіти Тернопілля».

            Переважно більшість рідкісних рослин, що занесені до Червоної книги України, зникають через винищення їх людиною. Найяскравіше ця тенденція простежується на прикладі першоцвітів. Підсніжники, проліски, ряст, первоцвіт, шафран, цибуля ведмежа, конвалія, вовчі ягоди – це неповний перелік першоцвітів, що можна зустріти у наших лісах.

            Важливою складовою акції є привернення увагу учнівської молоді та громадськості краю до проблем охорони ранньоквітучих рослин і спрямовування зусиль на практичні дії щодо їх захисту.

              Рідкісні рослини нашого краю мають велике пізнавальне та естетичне значення. Жодний закон не в змозі вберегти та захистити природу без нас, без нашого усвідомлення її цінності. Лише національна свідомість і внутрішня культура кожного з нас можуть посприяти цьому. Тож не будьмо байдужі, бережімо природу рідного краю!

(за матеріалами сайту облуон0

 

 

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор_01 (03.03.2017)
Переглядів: 149
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: