Головна » Новини » РМК

ПРО СЕМІНАР З ПИТАНЬ УПРОВАДЖЕННЯ ПРОЕКТУ ДЕРЖАВНОГО СТАНДАРТУ ПОЧАТКОВОЇ ЗАГАЛЬНОЇ ОСВІТИ

 29 листопада 2018 року в приміщенні Кременецького РЦДТ відбувся навчальний семінар для вчителів, що працюють з  4-ми  класами, з питань упровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти .

Мета семінару – ознайомлення педагогів із проектом нового Державного стандарту початкової загальної освіти та модельною освітньою програмою; поглиблення розуміння інтегрованого підходу; розвиток навичок планування в умовах інтегрованого підходу та оцінювання освітніх досягнень молодших школярів; ознайомлення з особливостями організації орієнтованого на дитину освітнього середовища.

З теоретичними засадами Нової української школи та проектом Державного стандарту початкової загальної освіти познайомила  присутніх методист РМК Булатова Т. М.

Про роботу за темою «Реалізація інтегрованого підходу в початковій освіті у контексті Концепції Нової української школи» розповіла Соколюк С. В.,учитель Білокриницької ЗОШ І-ІІІ ст.

Цікавим та інформативним був виступ Кучер Н. В., учителя Кременецької ЗОШ-інтернату І-ІІІ ст., з питань впровадження освітнього проекту для початкової школи «На крилах успіху».

Учасники семінару ознайомилися з проектом Державного стандарту початкової загальної освіти,  проаналізували структуру та детально обговорили пріоритети документа. Також ознайомилися з практичними інструментами організації інтегрованого навчання на засадах тематичного та діяльнісного підходів.

Вчителі відзначали, що найважливішими показниками результативності впровадження Держстандарту є: забезпечення належних умов для навчання першокласників, підвищення якості знань, умінь та навичок школярів, рівня їх вихованості; забезпечення належного методичного супроводу учасників навчально-виховного процесу.

Учасникам семінару були представлені онлайн-платформи освітніх ресурсів.

Семінар завершився «відкритим мікрофоном»: педагоги мали можливість висловити свої думки, враження щодо упровадження проекту для початкової школи «На крилах успіху».
Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (30.11.2017)
Переглядів: 156
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: