Головна » Новини » РМК

УДК: ГОТУЄМОСЯ ДО ВПРОВАДЖЕННЯ

24.11.2017 року на базі НВК «Сапанівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» відбувся районний семінар-практикум шкільних бібліотекарів на тему «Впровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи бібліотеки».

   Із вступним словом до учасників заходу звернулася директор навчального закладу Омельчук Г.О. та заступник директора з виховної роботи Іванюк Л.В., які ознайомили присутніх з історією навчального закладу та його досягненнями.

 Методист районного методичного кабінету Лісничук О.В. під час свого виступу розповіла  про зміни в освітньому процесі, що стосуються шкільних бібліотек. Мова йшла про припинення використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації (ББК) та впровадження Універсальної десяткової класифікації(УДК) (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.03.2017 року №177 «Про припинення використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації та впровадження Універсальної десяткової класифікації» та наказу МОН України від 26.06.17р. «Про впровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи бібліотек»).

У ході семінару також відбулася презентація досвіду роботи  шкільних бібліотекарів  Крисевич М.В.( НВК «Сапанівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ»)  та Мартинюк Ж.І. (Крижівська ЗОШ І-ІІ ст.). Психолог даного навчального закладу Тітова І.О. провела  зі  шкільними бібліотекарями  інтерактивну вправу «Шлях до пізнання себе» з використанням елементів казко-терапії, а шкільний  бібліотекар  Крисевич М.В. провела виховний захід у 5 класі на тему «Мандрівка у світ казок».

На завершення семінару шкільні бібліотекарі отримали методичні рекомендації щодо впровадження УДК в практику роботи шкільних бібліотек.Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (29.11.2017)
Переглядів: 202
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: