Головна » Новини » РМК

ВИХОВАННЯ ОСОБИСТОСТІ ЧЕРЕЗ РОЗВИТОК УЧНІВСЬКОГО ЛІДЕРСТВА ТА САМОВРЯДУВАННЯ

04 жовтня 2017 року о 10.00 годині у приміщенні Кременецького РЦДТ відбулися  збори  районного учнівського парламенту Кременецького району, на які були запрошені лідери учнівського самоврядування та педагоги-організатори.

Захід розпочався звітуванням  про діяльність  районного учнівського парламенту за 2016-2017  н.р., про що доповідали куратор  Карвацька  Олександра  Володимирівна та голова парламенту Карпець Катерина, учениця опорного закладу Горинська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Задля покращення роботи  провели вибори активу РУПу, внаслідок  чого кожен учень отримав індивідуальне  доручення.

Ленчук Людмила Степанівна, методист РМК, наголосила на тому, що головна парадигма системи національно-патріотичного виховання в закладах освіти району: виховання особистості через розвиток учнівського лідерства та самоврядування; окреслила проект плану дій на 2017-2018  н. р. для лідерів навчальних закладів району.

Продовженням виступу Людмили Степанівни, для членів РУПу організовано  тренінгову вправу з реалізації проекту «Знай наших» яку успішно  провели  Карпець Катерина, голова лідерів та Василюк Інна Олегівна, практичний психолог Кременецького РЦДТ.

На завершення відбувся майстер-клас із інтелектуальних ігор (шашок-100, шашок-башт та ін.) у виконанні Шевчука Віктора Володимировича, засновника школи інтелектуальних ігор.
 

 «У двері стукають молоді, сміливі, ініціативні, креативні !» - такими словами керуйтеся,  молоде покоління…
Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (05.10.2017)
Переглядів: 122
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: