Головна » Новини » РМК

ВІТАЄМО НАЙКРАЩИХ !

З метою сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесення її престижу серед української молоді, виховання поваги до культури i традицій українського народу 25 листопада 2017 року в районі був проведений ІІ  етап XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика .

         Найкращі знання української мови продемонстрували учні Кременецької ЗОШ-інтернату І-ІІІ ст., Кімнатецької ЗОШ І-ІІІ ст.,Почаївської ЗОШ І-ІІІ ст.,  Підлісецької ЗОШ І-ІІ ст.,     ЗНЗ-ДНЗ І ст. с. Іква.

        Вітаємо переможців Конкурсу.

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Вид нагороди

Навчальний заклад

3 клас

1

Гринюк Єлизавету

Андріївну

І ст.

Почаївська ЗОШ І-ІІІ ст.

2

Юшкалюк Євгенію Володимирівну

ІІ ст.

Білокриницька ЗОШ І-ІІІ ст.

3

Гордійчук Діану

Петрівну

ІІ ст..

Підлісецька ЗОШ І-ІІ ст.

4

Сулиму Стефана Павловича

ІІІ ст.

Великобережецька  ЗОШ І-ІІІ ст..

5

Остапчук Вікторію Володимирівну

ІІІ ст.

Кременецька ЗОШ-інтернат   

 І-ІІІ ст.

6

Пшевлоцького  Арсена Віталійовича

ІІІ ст.

Кременецька ЗОШ-інтернат   

 І-ІІІ ст.

4 клас

1

Гнатюк Юлію Олександрівну

І ст.

ЗНЗ-ДНЗ І ст..с.Іква

2

Кириченка Богдана Владиславовича

ІІ ст.

Кременецька ЗОШ-інтернат   

 І-ІІІ ст.

3

Тріщук Соломію Богданівну

ІІ ст..

Лосятинська ЗОШ І-ІІ ст.

4

Скакальську Анну Олегівну

ІІІ ст.

Великобережецька ЗОШ І-ІІІ ст..

5

Кашубу Наталію Валеріївну

ІІІ ст.

Розтоцька  ЗОШ І-ІІІ ст..

6

Лісович Христину Володимирівну

ІІІ ст..

Лопушненська ЗОШ І-ІІІ ст.

5 клас

1

Березовську Вероніку

Веніамінівну

І ст.

Кременецька ЗОШ-інтернат   

 І-ІІІ ст.

2

Руцьку Валерію

Василівну

ІІ ст.

Будківська ЗОШ І-ІІ ст.

3

Коробчук Богдану

Олегівну

ІІ ст.

НВК «Старопочаївська ЗОШ  І-ІІІ ст..-ДНЗ»

4

Мацюк Ганну

 Сергіївну

ІІІ ст.

Розтоцька ЗОШ І-ІІ ст..

5

Мазур Вікторію

 Василівну

ІІІ ст.

Новоолексинецька ЗОШ І-ІІ ст.

6

Карпунь Іванну

 Сергіївну

ІІІ ст.

Млинівецька ЗОШ І-ІІ ст.

7

Федчишина Василя Васильовича

ІІІ ст..

Устечківська ЗОШ І-ІІ ст.

6 клас

1

Середовича Максима

 Вікторовича

І ст.

Підлісецька ЗОШ І-ІІ ст..

2

Тріщук Ангеліну

Богданівну

ІІ ст.

Лосятинська ЗОШ І-ІІ ст.

3

Палямар Уляну

 Віталіївну

ІІІ ст.

 ОЗ Горинська ЗОШ І-ІІІ ст..

4

Собчук Діану

 Валентинівну

ІІІ ст.

Плосківська ЗОШ І-ІІ ст.

5

Грабовську Яну

 Василівну

ІІІ ст.

 НВК «Старопочаївська ЗОШ  І-ІІІ ст.-ДНЗ»

6

Гринюк Оксану

Петрівну

ІІІ ст.

Розтоцька ЗОШ І-ІІІ ст.

7 клас

1

Гуньку Богдану

Володимирівну

І ст.

Підлісецька ЗОШ І-ІІ ст..

2

Костюк Вікторію Олександрівну

ІІ ст.

Почаївська ЗОШ І-ІІІ ст..

3

Мінчук Анну

 Олександрівну

ІІІ ст..

Колосівська ЗОШ І-ІІ ст..

4

Гаплик Анну

Віталіївну

ІІІ ст.

НВК «Сапанівської ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ»

5.

Колесник Ангеліну

Петрівну

ІІІ ст.

Білокриницька ЗОШ І-ІІІ ст..

6.

Кравець Соломію Олександрівну

ІІІ ст.

Лосятинська ЗОШ І-ІІ ст.

8 клас

1

Березовську Вікторію Веніамінівну

І ст.

Кременецька ЗОШ-інтернат  

  І-ІІІ ст.

2

Мордас Діану

 Володимирівну

ІІ ст.

Кременецький ліцей ім..У.Самчука

3

Комар Катерину

 Олегівну

ІІІ ст.

Катеринівська ЗОШ І-ІІ ст.

4

Зінкевич Катерину

Романівну

ІІІ ст.

Почаївська ЗОШ І-ІІІ ст.

5

Гультяєву Марію

 Андріївну

ІІІ ст..

Лосятинська ЗОШ І-ІІ ст.

6

Лесик Соломію

 Володимирівну

ІІІ ст.

НВК «Старопочаївська ЗОШ  І-ІІІ ст..-ДНЗ»

9 клас

1

Кудасюк Марію

 Ігорівну

І ст.

Кімнатецька ЗОШ І-ІІІ ст..

2

Ятчишину Ірину

 Юріївну

ІІ ст.

Кременецька ЗОШ- інтернат

І-ІІІ ст.

3

Саган Ірину

В’ячеславівну

ІІ ст..

Почаївська ЗОШ І-ІІІ ст.

4.

Пилипчук Юлію

Олександрівну

ІІІ ст.

Дунаївська ЗОШ І-ІІІ ст. ім..Героя України О.Капіноса

5.

Григорчук Анастасію Романівну

ІІІ ст.

Староолексинецька

 ЗОШ І-ІІІ ст.

6.

Тріщук Богдану

Богданівну

ІІІ ст.

Лосятинська ЗОШ І-ІІ ст.

10 клас

1

Петрук Надію

 Михайлівну

І ст.

Кременецька ЗОШ- інтернат

І-ІІІ ст.

2

Лепко Єлизавету

 Сергіївну

ІІ ст.

Кременецький ліцей ім..У.Самчука

3

Шевчука  Назарія

 Миколайовича

ІІІ ст.

Староолексинецька

 ЗОШ І-ІІІ ст.

4

Ясінську Зінаїду

Василівну

ІІІ ст.

НВК «Старопочаївська ЗОШ

 І-ІІІ ст.. - ДНЗ»

11 клас

1

Литвинову Сніжану

Валентинівну

І ст.

Кременецька ЗОШ – інтернат

І-ІІІ ст.

2

Вигонського Віктора

Олександровича

ІІ ст.

Великобережецька

 ЗОШ І-ІІІ ст..

3

Фурсик Наталію

Юріївну

ІІІ ст.

Кременецький ліцей ім..У.Самчука

4.

Зубкевич Марту

Сергіївну

ІІІ ст.

НВК «Старопочаївська ЗОШ

 І-ІІІ ст.. - ДНЗ»

5.

Кухту Дмитра

Богдановича

ІІІ ст.

Староолексинецька

 ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Нових злетів і успіхів.

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (28.11.2017)
Переглядів: 176
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: