Головна » Новини » РМК

ЗАПОБІГАННЯ СУЇЦИДАЛЬНИМ ТЕНДЕНЦІЯМ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

Останнім часом серед учнівської молоді почастішали випадки суїцидальної поведінки.

              За результатами проведеного аналізу Головним управлінням Національної поліції в Тернопільській області встановлено, що в 2016 році зареєстровано 13 випадків вчинення дітьми навмисних самоушкоджень, з яких 6 – вчинення суїцидів та 7 – вчинення суїцидальних спроб. З метою запобігання навмисним самоушкодженням учнів управлінням освіти і науки облдержадміністрації листом від 20.12.2016 року № 03/4251-08 “Щодо профілактики навмисних самоушкоджень” доручено керівникам місцевих органів управління освітою, районних (міських) методичних установ, інтернатних закладів заслухати на засіданнях педагогічних рад, районних (міських) методичних об’єднаннях класних керівників, практичних психологів повідомляти Головне  управління Національної поліції у  Тернопільській області та розробити конкретні рекомендації щодо проведення профілактичної, корекційно-відновлювальної та розвивальної роботи з учнями, схильними до скоєння суїцидальних дій.

                   При цьому особлива увага звертається  батькам  на головній компоненті середовища, в якому зростає та виховується дитина – сім’ю, яка має задовольняти потребу в симпатії, повазі, емоційній підтримці, психологічній захищеності, сприяти збереженню психічного здоров’я, особистої стабільності, духовному збагаченню неповнолітньої особистості. У зв’язку з цим, необхідно у загальноосвітніх навчальних закладах області організувати та провести родинні зустрічі, свята.

             Окрім цього, педагогічним колективам і батькам слід звернути  особливу увагу на обов’язкове виконання вимог листів департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 07.10.2014 р. № 03/4406-08 “Щодо профілактики суїцидальних тенденцій” та  від 10.08.2015 р. № 03/3156-08 «Щодо профілактики вчинення дітьми навмисних самоушкоджень». ( за матеріалами сайту облуон).
ЯК ЗАПОБІГТИ ДИТЯЧИМ СУЇЦИДАМ. ПОРАДИ БАТЬКАМ ВІД ДЕПАРТАМЕНТУ КІБЕРПОЛІЦІЇ (+СПИСОК АКАУНТІВ)

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор_01 (20.02.2017)
Переглядів: 184
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: