Головна » Новини » РМК

ЗМАГАЛИСЯ НАЙМЕНШІ

  З метою розвитку естетичних смаків і запитів у дітей, виявлення обдарованих дітей, формування їх духовного світогляду, сприяння розвитку  творчих здібностей у районі відбувся конкурс читців, присвячений Дню писемності, серед учнів 3-5 класів.  У ньому взяли участь учні 23 шкіл району,  Почаївської та Лопушненської сільських об’єднаних громад.

         Слід відмітити належну  підготовку        конкурсантів  Дунаївської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Героя України О. Капіноса, Підлісецької ЗОШ І-ІІ ст., Кременецької ЗОШ - інтернату І-ІІІ ст., Великобережецької ЗОШ І-ІІІ ст., ЗНЗ-ДНЗ с. Іква.

Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами.

 Серед учнів 3 класу:

Дипломом володаря Гран-прі

Денисюк Давид , учень  Підлісецької ЗОШ І-ІІ ст..

Дипломом І ступеня

Сулима Стефан, учень Великобережецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Дипломом ІІ ступеня

Миколайчик Діана, учениця ЗНЗ-ДНЗ с. Іква.

Савельєва Олександра , учениця  Підлісецької ЗОШ І-ІІ ст..

Дипломом ІІІ ступеня

Остапчук Вікторія, учениця  Кременецької ЗОШ - інтернату І-ІІІ ст.

Козак Ангеліна , учениця НВК «Старопочаївська ЗОШ І-ІІІ ст.»

Зубкевич Оксана, учениця Будківської ЗОШ І-ІІ ст.

Гамера Соломія, учениця НВК «Гаївська ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ».

2.2. Серед учнів 4 класу:

Дипломом володаря Гран-прі

Сикліцька Софія, учениця  Дунаївської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Героя України О.Капіноса

Дипломом І ступеня

Гнатюк Юлія, учениця ЗНЗ-ДНЗ с. Іква

Дипломом ІІ ступеня

Левчук Діана, учениця  Кременецької ЗОШ - інтернату І-ІІІ ст.

Козачевський  Михайло, учень НВК «Ридомильська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ»

Дипломом ІІІ ступеня

Павлючик Дарина, учениця Великобережецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Богута Соломія, учениця Кімнатецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Слив’юк Вікторія, учениця  Жолобівської ЗОШ І-ІІ ст.

Резнік  Юлія, учениця Очеретненської ЗОШ І-ІІ ст..

2.3 . Серед учнів 5 класу:

Дипломом володаря Гран-прі

Чоповська Яна, учениця  Дунаївської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Героя України О.Капіноса

Дипломом І ступеня

Владика Софія, учениця  Кременецької ЗОШ - інтернату І-ІІІ ст.

Дипломом ІІ ступеня

Гонтарук Єлизавета, учениця Почаївської ЗОШ І-ІІІ ст.

Голуб Юлія, учениця Крутнівської ЗОШ І-ІІ ст.

Дипломом ІІІ ступеня

Бочкова Дарина, учениця Білокриницької ЗОШ І-ІІІ ст.

Грушицька Вікторія, учениця Кімнатецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Батьковець Соломія, учениця Крижівської ЗОШ І-ІІ ст.

Березовська Ірина, учениця Розтоцької ЗОШ І-ІІ ст..



Вітаємо з перемогою! Нових злетів і вершин!

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (24.11.2017)
Переглядів: 153
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: