Головна » Новини » РМК

Зустріч із минулим

14 березня цього року проведено   семінар   «Віртуальні подорожі під час проведення уроків української літератури». До участі у роботі семінару були запрошені учителі української мови і літератури Кременецького району.

У роботі семінару узагальнено відомості про форми методичної роботи зі словесниками щодо особливостей використання в навчально-виховному процесі елементів музейної педагогіки, ознайомлено учасників семінару із системою роботи  учителів Соколовської Лариси Миколаївни, Сикліцької Галини Тимофіївни, Бендасюк Галини Василівни.

Практична частина семінару була спрямована на презентацію творчої лабораторії вчителів  району. Лариса Миколаївна за допомогою Інтернет-ресурсів запропонувала присутнім віртуальні подорожі музеями Т.Шевченка в Києві, І.Котляревського в Полтаві, Лесі Українки в Колодяжному.

Власними напрацюваннями і творчими досягненнями поділилися вчителі Великобережецької ЗОШ І-ІІІ ст.. Вони запропонували присутнім педагогам онлайн-екскурсію в музей О.Неприцького-Грановського  та зустріч із його родиною із США..

На завершення семінару було проведено «круглий стіл» і укладено методичні рекомендації з питань організації системи роботи з учителями-словесниками щодо використання елементів музейної педагогіки у навчально-виховному процесі.


 

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор_01 (14.03.2017)
Переглядів: 70
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: