Головна » Новини » РМК

ЗУСТРІЧ УЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ
    Нещодавно на базі Кременецького ліцею ім. У. Самчука відбувся семінар-практикум учителів української мови та літератури.  Його  відкрила методист  районного методичного  кабінету Петрук Галина Михайлівна.  У виступі вона  відмітила, що змінюються мета та зміст освіти, з'являються нові засоби та технології навчання, але урок залишається головною формою навчання. Незмінними є складові уроку, які спрямовані на виховання особистісних компетентностей школярів.  Галина Михайлівна  наголосила на тому, що формування в  учнів  екологічної безпеки та сталого розвитку  є умовою  соціальної активності, відповідальності й екологічної солідарності учнів.
    Із досвідом роботи з вищезгаданої проблеми поділилася з педагогами  вчитель української мови та літератури  Лідихівської ЗОШ І-ІІІ ст. Хрущ Діна Степанівна. Вона відмітила те, що уроки літератури дають широкі можливості щодо екологічного  виховання школярів.
    Мойсей Раїса Олексіївна, Антонюк Ольга Петрівна, учителі української мови та літератури Кімнатецької ЗОШ І-ІІІ ст., ознайомили педагогів із основними напрямками підвищення якості та результативності сучасного уроку через упровадження інноваційних технологій. Також словесники мали змогу переглянути відеофрагмент виховного заходу.
    З метою сприяння активізації знань учителів української мови та літератури з теоретичних основ, підвищення якості та результативності сучасного уроку, формування вмінь і навичок моделювання уроку, було проведено «круглий стіл», на якому  методист РМК розповіла про основні вимоги до написання твору-есе. Педагоги мали змогу вдосконалити практичні вміння щодо проведення уроків розвитку зв’язного мовлення.
    Організаторами і безпосередніми учасниками районного семінару-практикуму розроблені методичні рекомендації  щодо формування в  учнів  екологічної безпеки та сталого розвитку  як умови соціальної активності, відповідальності й екологічної солідарності школярів.


Категорія: РМК | Додав: Адміністратор_01 (19.12.2017)
Переглядів: 238
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: