Головна » Файли » Методичні рекомендації РПМПК

МОН визначило, як школам складати навчальні плани
15.06.2016, 19:27

Робочі навчальні плани на наступний навчальний рік мають розроблятись загальноосвітніми навчальними закладами у такій же формі та за тими ж рекомендаціями‚ як і в минулі роки. Про це йдеться у листі МОН про структуру 2016/17 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів.

Зокрема, листом визначено, на підставі яких документів мають складатись робочі навчальні плани на наступний навчальний рік для 1-4-х, 5-8-х, 9-х, 10-11-х класів, а також для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням окремих предметів або іноземних мов, гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціальних шкіл для дітей з особливими освітніми потребами тощо.

Навчальні заклади мають розробити робочі навчальні плани на основі Типових навчальних планів і затвердити їх у відповідному органі управління освітою.

Варіант Типового навчального плану (з вибором мови навчання, з вивченням мови національної меншини, з вивченням двох іноземних мов, з вивченням християнської етики чи етики, з вибором профілю навчання тощо) школа має обрати самостійно в залежності від типу закладу, його спеціалізації, освітніх запитів учнів і їхніх батьків та з урахуванням кадрового та матеріально-технічного забезпечення.

«Робочі навчальні плани розробляються у такій же формі та за тими ж рекомендаціями‚ як і в минулі роки (лист МОН України від 11.06.2014 № 1/9-303).

Індивідуальні й експериментальні робочі навчальні плани затверджуються департаментами (управліннями) освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрацій і до 25 серпня погоджуються департаментом загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України», - йдеться у листі Міністерства освіти і науки.

Категорія: Методичні рекомендації РПМПК | Додав: Адміністратор_01
Переглядів: 573 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: