Головна » Новини » РМК

80 РОКІВ - СЛАВНИЙ ЮВІЛЕЙ ШКОЛИ

    Є у  нашому житті прекрасна традиція — святкувати ювілеї. А вони  бувають різні: великі й маленькі, радісні й сумні.
  
25 травня 2019 року в Комарівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулось урочисте святкування з нагоди 80-річниці з дня заснування закладу. Ювілей школи - це дуже важлива дата. Вона говорить про те, що пройдено шлях, довжиною  майже у століття, вкладена величезна праця декількох поколінь вчителів, випущено зі стін школи сотні учнів.
  
На початку свята до  присутніх звернулася директор Оксана Семенчук, яка розповіла про напрямки роботи та найбільші досягнення школи.
  Привітати педагогічний колектив та дітей зі святом завітали начальник відділу освіти Людмила Савіцька, голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України Лілія Чечуріна.  сільський  голова  Мирон Яворський, представники приватного підприємства «Агро-Експрес-Сервіс», приватний підприємець Ірина Бедринська, настоятель Свято-Вознесенської церкви отець Володимир, керівник благодійного фонду Володимир Нікітюк, пресвітер Церкви ЄХБ  Микола Богута, колишні працівники, які протягом багатьох років вкладали свою душу в навчання та виховання дітей, батьки  і випускники школи. Звучало багато теплих слів на адресу педагогів та вихованців. Різноманітна та цікава концертна програма юних талантів навчального закладу змінювалася виступами педагогів, які відбувалися на тлі презентації історії школи.

 На завершення  свята щирі слова подяки всім вчителям і працівникам школи, ветеранам педагогічної ниви, батькам, партнерам та меценатам висловила директор навчального закладу. Вона запевнила присутніх у тому, що педагоги будуть і надалі учити   дітей  слідувати славними стежками старших поколінь, любити свою землю, берегти честь рідної школи.

Добра і щастя, творчих здобутків, світлого майбутнього тобі, Школо!
 

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (29.05.2019)
Переглядів: 88
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: