Головна » Новини » РМК

ДІДЖІТАЛЬНИЙ КОНГРЕС 2020
    Наука і навчання в епоху цифрових технологій
    2020 рік став роком змін у сфері  освіти. Вчительська громада постала перед новим викликом: треба швидко реагувати та рятувати навчальний процес, переводячи освіту в on-line формат. Педагоги із великим завзяттям оволоділи новими уміннями, проте учителі відчувають недостатньо підтримки й так саме як і школярі не володіють достатніми знаннями та вміннями. Вже за півроку після початку зумовленої пандемією блискавичної діджіталізації освіти в усьому світі, Goethe-Institut за допомогою Діджітального конгресу відповідає на запит вчителів.

     10.10.2020 з 09.15  розпочався Діджітальний конгрес 2020. У даному заході взяли участь 1962 слухачі. Для вчителів запропоновано 27 сесій за участю 21 міжнародного експерта. В процесі занять підбито проміжні підсумки діджіталізації освіти та опановано відповідні сучасні цифрові компетенції..
     10.10.2020. з 14.15 по 15.10 відбулася online сесія за участі вчителів району на тему «Kollaboration und Kommunikation an digitalen Pinnwänden. Співпраця та спілкування на цифрових щитах»  - спікер Ніна Бюкер.
    12.10.2020 відбувся online марафон у рамках Діджітального конгресу 2020. У семінарі взяли участь 27 учителів області зокрема 4 учасники з Кременецького району. (Олексюк Т.І - Кременецький ліцей, Плахтина Т.С.-Волинський ліцей, Лабунець М.Г.- Очеретненська ЗОШ І-ІІ ст., та Смикуржевська Л.В.- Кременецький  районний методичний кабінет).
    Спікером даного заходу виступив Іван Яцюк.  Протягом зустрічі було опрацьовано інтернетресурси: Padlet, LearningApps, Quizlet, Wordwall, Kahoot, та інші. Учасники марафону поділилися на 4 робочі групи, для більш ефективної та плідної співпраці.

    Мета конгресу полягала у покращені ефективності роботи під час дистанційного навчання, зміни моделі викладання у навчальному закладі та підвищення мотивації учнів до вивчення іноземних мов. 

 
Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (13.10.2020)
Переглядів: 23
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: