Головна » Новини » РМК

ДОШКІЛЬНИЦТВУ ВКРАЇНСЬКОМУ ХВАЛА!

  В останню неділю вересня відзначають Всеукраїнський День дошкілля. Це свято дозволяє звернути увагу  на працю педагогів та інших працівників закладів дошкільної освіти. Саме вони створюють комфортні  умови  для маленьких діток та уміють знайти підхід до кожного малюка, розвинути в кожної дитини таланти і творчі здібності. Тільки чуйні, добрі й уважні жінки, напрочуд працьовиті, безмежно багаті душею, могли вибрати  незвичайну, але таку відповідальну професію. Адже виховання дитини вимагає чималої праці, людинолюбства і стійкості характеру.
   Напередодні свята у складі  делегації  області  троє керівників закладів дошкільної освіти району взяли участь  в урочинах  з нагоди  Всеукраїнського Дня дошкілля у м.Києві. За високий рівень професіоналізму, плідну педагогічну діяльність, вагомі досягнення у навчанні та вихованні дітей  Попович Ользі Павлівні , завідувачу  дошкільного навчального закладу «Берізка» с.Білокриниця та Юсипів Надії Василівні, завідувачу дошкільним навчальним закладом  с.Кімната «Лісова казка» вручені  Подяки Міністерства освіти і науки України.
  То ж нехай не вичерпається потік подяки за Вашу невтомну працю, нових Вам професійних досягнень та втілення творчих ініціатив  на ниві реалізації особистісно зорієнтованої моделі дошкільної освіти. 

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (02.10.2019)
Переглядів: 28
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: