Головна » Новини » РМК

Гордість Кременеччини

  Добіг до  кінця навчальний рік. Та разом із ним залишаються добрим спомином  конкурсні перегони, а для учениці Підлісецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Романюк Вікторії вони подарували радість творчості й приємне відчуття перемоги.
  На базі Київського національного університету ім. Т. Шевченка провели нагородження переможців ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Загалом у фінал змагання вийшов 771 конкурсант. Учасниками нагородження стали школярі 5-11 класів, вихованці закладів профосвіти, студенти та курсанти вишів. Крім того, гостями заходу були педагоги, які готували школярів та студентів до конкурсу, члени оргкомітету та журі, освітяни з різних регіонів країни.
  Учениця 7 класу Підлісецької загальноосвітньої школи Романюк Вікторія, яка стала переможцем  Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, і вчитель української мови Матвійчук Лілія Миколаївна також були в числі були запрошених.
   Із вітальним словом до присутніх звернувся  заступник Міністра освіти і науки України Вадим Карандій.
   Усі переможці та їхні наставники були  нагороджені цінним подарунком та грамотою МОН.

Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (13.06.2019)
Переглядів: 86
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: