Головна » Новини » РМК

Інклюзивне навчання в закладах середньої освіти

  Протягом 25-26 листопада 2018 року на базі Волинського ліцею імені Нестора Літописця відбулися дводенні навчальні тренінги для вчителів та асистентів вчителів, що працюють в інклюзивних класах  «Інклюзивне навчання в закладах середньої освіти» за участю тренерів, методистів Центру методичної підтримки інклюзивного навчання Тернопільського ОКІППО Мушій Віталії Григорівни, Олексишин Анастасії Богданівни та асистента вчителя Підлісецької ЗОШ І-ІІ ст. Данилюк Юлії Вікторівни. У тренінгах взяли участь 60 педагогів закладів загальної середньої освіти району.  Тренінгове навчання вчителів розпочалося з вітального слова заступника директора з навчально-виховної роботи Волинського ліцею імені Нестора Літописця Вербіцької Марії Марківни та методиста з корекційної освіти РМК відділу освіти Кременецької райдержадміністрації Систалюк Тетяни Ярославівни.
 
Мета тренінгу – надати методичну підтримку вчителям і асистентам вчителів для покращення організації навчальної роботи з дітьми з особливими освітніми потребами у закладах загальної середньої освіти. Ініціатором такого навчання був Міжнародний фонд «Відродження» спільно з ВБО «Благодійний фонд Порошенка» і Всеукраїнський фонд «Крок за кроком».
 
Учасники тренінгу поглибили свої знання про категорії особливих дітей та принципи роботи з ними, роль асистента вчителя в класі з інклюзивним навчанням, форми співпраці команди психолого-педагогічного супроводу, профілактики емоційного вигорання вчителя, індивідуалізація та диференціація інклюзивного навчання, критерії оцінювання учнів та нормативно-правові засади інклюзивної освіти.
 
 Після завершення тренінгового навчання педагоги отримали сертифікат «Інклюзивне навчання в закладах середньої освіти», що засвідчує підвищення професійної майстерності з даного напрямку роботи.
 
Робота в групах, неформальне спілкування, обмін досвідом сприяли дружній невимушеній атмосфері та створенню доброзичливого позитивного мікроклімату в команді, активності учасників педагогічної громади.


Категорія: РМК | Додав: Адміністратор (29.11.2018)
Переглядів: 136
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: